صفحه اصلی > زرین سینمایی هفته : از ملاقات آنجلینا جولی از کمپ آوارگان عراقی تا دعوا بر سر ساخت مستند مرتضی پاشایی! / زرین سینمایی هفته ( شماره 63)

از ملاقات آنجلینا جولی از کمپ آوارگان عراقی تا دعوا بر سر ساخت مستند مرتضی پاشایی! / زرین سینمایی هفته ( شماره 63)

414022223

Zarinدر هفته ای که گذشت سرکار خانم آنجلینا جولی به عراق آمد و از اردوگاه آوارگان و جنگ زدگان دیدن کرد که همین مسئله باعث شد تا رسانه های زیادی خبر این حضور را به علاوه صحبت های وی درباره لزوم کمک به جنگ زدگان این منطقه را منعکس کنند.

از این رو، به دلیل آنچه که « حرکت انساندوستانه درست و حسابی » می نامیم، تنها لوح زرین هفته را تقدیم سرکار خانم آنجلینا جولی می کنیم که خدای ناکرده زبانم لال، یک دوربین جلوی خودش قرار نداد و در مقابل آن با لبخند از مردم نخواست به این و آن کمک کنند بلکه بلند شد رفت توی قلب زندگی این افراد و رسانه ها را هم مجبور کرد با خود به آنجا بیایند تا لحظات را ثبت کنند.

خدای ناکرده یه وقت به کسی برنخوره گفتم دوربین کاشتین جلوی خودتون و با خنده و شوخی انتظار کمک کردن ملت به این و آن را داریدها!

cb7a4217f0934b627342

68466در هفته ای که گذشت عموی مرحوم مرتضی پاشایی و رضا رشیدپور بر سر ساخت مستند از زندگی آن مرحوم جنگ و جدل راه انداختند و هرکس دیگری را به دور زدن آن یکی بر سر ساخت مستند محکوم کرد! اصل قضیه طولانی هست و می توانید در اینجا مطالعه نمائید

برادران عزیز، این کارها آخر و عاقبت نداره. با این کارها روح اون بنده خدا رو هم از آرامش سلب می کنید. خب اگه قرار نیست طبق گفته خودتان سودی در این کار باشد، پس اینهمه جنگ و جدل برای چی هست اصلا

از این رو، به دلیل آنچه که « دعوا بر سر حقوق ساخت مستند درباره مرحوم مرتضی پاشایی آن هم از نوع شدیدش» می نامیم، تمشک زرینی را به دو طرف درگیر اهدا میکنیم و امیدوار می مانیم که بالاخره خودشان متوجه شوند که بهتر هست کمتر از آب گل آلود…. ولش کن، خدا رفتگان شما را هم بیامرزد.

oscar 123123cciones

68466آقا در هفته ای که گذشت یه عده شروع کردن به ایراد گرفتن از نامزدهای اسکار سال 2015 که چرا میانشان افراد سیاه پوست وجود ندارد و واویلا! این در حالی هست که در سالهای گذشته فیلمهایی مثل « دوازده سال بردگی » و « The Help » در مراسم اسکار کلی موفق ظاهر شده بودند و سال پیش هم که اصلا خانم لوپیتا اومد و اسکار گرفت و رفت!

از این رو، به دلیل آنچه که « اوردوز کردن ملت در بحث تبعیض نژادی » می نامیم، تمشک زرینی را به افرادی اهدا میکنیم که آمده اند گفته اند آکادمی اسکار نژاد پرست شده و امسال نامزد سیاه پوست ندارد و یادشان هم رفته سالهای گذشته را نگاه بیندازند!

 

 

ذره بین

* شما می توانید گزینه های ” لوح زرین بگیر یا تمشک بگیر” سینمایی یا تلویزیونی تان را به ما معرفی کنید تا آنها را در همین بخش معرفی کرده و جوایزشان را تقدیمشان کنیم!

این مطلب بصورت اختصاصی برای سایت ” مووی مگ ” به نگارش درآمده و برداشت از آن جز با ذکر دقیق منبع و اشاره به سایت مووی مگ، ممنوع بوده و شامل پیگیرد قانونی می شود.

به جامعه مجازی سایت مووی مگ بپیوندید و دوستان سینمایی جدید پیدا کنید!          

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها