صفحه اصلی > زرین سینمایی هفته : از عیادت بازیگران مشهور هالیوود از کودکان سرطانی تا دزدی بازیگر هالیوودی از فروشگاه! / زرین سینمایی هفته ( شماره 88)

از عیادت بازیگران مشهور هالیوود از کودکان سرطانی تا دزدی بازیگر هالیوودی از فروشگاه! / زرین سینمایی هفته ( شماره 88)

ghos0024455

Zarinملیسا مک کارتی و کریستین ویگ و سایر بر و بچه های فیلم « شکارچیان ارواح » که هنوز به اکران در نیامده، در هفته ای که گذشت با همان شکل و شمایل، بلند شدند رفتند یک بیمارستان واقع در بوستون آمریکا و با کودکانی که به بیماری های ناعلاج مبتلا بودند ملاقات کردند و حسابی شادشان کردند. هیچکس هم این وسط نگفت وای من با این لباس دیده بشم چی میشه!! تصاویر این اتفاق رو هم میتونید اینجا در مووی مگ ببینید.

ما هم اینجا ضمن قدردانی از این حرکت درست و حسابی عوامل فیلم « شکارچیان ارواح » ، به دلیل آنچه که « شاد کردن دل کودکان ناعلاج توسط هنرمند مشهور جماعت » می نامیم، لوح زرینی را به این خانمها تقدیم می کنیم و امیدواریم که فیلمشان اکران خوبی را پشت سر بگذارد. بچه های داخلی هم اگه بِرند لباسشون و باقی موارد آماده شد تا بتونن جلوی دوربین حسابی خودنمایی کنند، لطفا سری به اینجور جاها بزنن. چیزی ازشون کم نمیشه!

2 144 201586192355111

68466آقا این چینی ها دست هرچی کپی کننده رو توی دنیا از پشت بستند! ما که اینجا ایران هستیم داریم میبینیم که از شیر مرغ بگیر تا جون آدمیزاد همه چی رو دارن کپی می کنن و دو فردای دیگه منِ ذره بین رو هم بر میدارن یه نسخه کپی میزارن توی این ستون که چینی می نویسه! حالا در این هفته ای که گذشت خبر رسیده که موسیقی انتخاب شده چینی ها برای المپیک زمستانی، کپی موسیقی فیلم « یخ زده » هست و در واقع همون آهنگ معروف « بزار بره » هست! این کپی اینقدر شبیه هست که حالا یه عده اومدن وسط واسه گیر کپی رایت و این حرفها!

ما هم اینجا به دلیل آنچه که « کپی کردن زمین و زمان توسط چینی ها » می نامیم، یک تمشک زرین را خدمت این چینی ها تقدیم می کنیم و نگرانی خودمان را از بابت اینکه دو فردای دیگه تمشک های ما رو هم برندارن کپی کنن تحویل خودمون بدن اعلام میکنیم!

2 1 201585131444

68466در هالیوود گاها یه خبری درج می شه در مورد اینکه یک بازیگری یه چیزی از فروشگاه بلند کرده و این حرفها. الانم نوبت کیم ریچاردز ، بازیگر فیلمهای « حمله به کلانتری 13 » و « مسابقه تا کوه جادوگران » رسیده که بخاطر دل و دزدی از یک فروشگاه گیر بیفتد!

ما هم به دلیل آنچه که « دل و دزدی از فروشگاه توسط بازیگر جماعت » می نامیم، یک تمشک زرین را قبل از اینکه از دستمان بزند، تقدیم سرکار خانم ریچاردز می کنیم با این حرکت ضایعشان، و این سوال را از ایشان می پرسیم که اونجا آیا کسی نیست که ازش دستی چند دلاری بگیرید؟! منِ ذره بین اینجا گاهی کم میارم بچه های این مووی مگ رو جمع میکنم نفری چند تومان میگیرم تا روزگارم سپری بشه شما که دیگه … بگذریم!

 

ذره بین            

* شما می توانید گزینه های ” لوح زرین بگیر یا تمشک بگیر” سینمایی یا تلویزیونی تان را به ما معرفی کنید تا آنها را در همین بخش معرفی کرده و جوایزشان را تقدیمشان کنیم!

این مطلب بصورت اختصاصی برای سایت ” مووی مگ ” به نگارش درآمده و برداشت از آن جز با ذکر دقیق منبع و اشاره به سایت مووی مگ، ممنوع بوده و شامل پیگرد قانونی می گردد.

به جامعه مجازی سایت مووی مگ بپیوندید و دوستان سینمایی جدید پیدا کنید!

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها