صفحه اصلی > اخبار سینمای جهان : یک تماشاگر هنگام تماشای فیلم « احضار ارواح 2 » از شدت ترس جان باخت!

یک تماشاگر هنگام تماشای فیلم « احضار ارواح 2 » از شدت ترس جان باخت!

625e9da86277f4e27f649debe2658561 M3355

تماشای دنباله جدید فیلم ترسناک «احضار ارواح» (The Conjuring) به قیمت جان مرد 65 ساله هندی تمام شد. به گزارش یکی از روزنامه‌های انگلیسی زبان هند، تماشاگر سالخورده‌ای که برای تماشای این فیلم به سینما رفته بود، ازشدت هیجان دچار ایست قلبی شد و بعد از انتقال به بیمارستان درگذشت.

به گزارش مووی مگ به نقل از آی سینما، مرد 65 ساله‌ای هنگام تماشای فیلم ترسناک «احضار ارواح 2» بر اثرحمله قلبی درگذشت. تماشاگر سالخورده هندی که هنوز هویتش معلوم نیست در یکی از سالن‌های سینمای شهرستانی واقع در ایالت تامیل نادو هند مشغول تماشای بخش دوم «احضار ارواح » (The Conjuring 2) بود که با رسیدن به نقطه اوج داستان، از شدت هیجان دچار حمله قلبی شد و بلافاصله به بیمارستان انتقالیافت اما کمی بعد از دنیا رفت.

اما این پایان ماجرا نبود و عجیب‌ترین اتفاق زمانی رخ داد که جسد تماشاگر یادشده و ماموری که مسئول انتقال او به سردخانه بود، هر دو بر اثرحادثه‌ای نامعلوم ناپدید شدند. هنوز هیچ‌گونه توضیح منطقی در ارتباط باحادثه اخیر از سوی مقامات پلیس ارایه نشده و به عقیده بعضی تحلیلگران هندیپای قدرت‌های ماورایی در میان بوده است.

فیلم ترسناک «احضار ارواح 2» به کارگردانی جیمز ون و با حضور پاتریک ویلسن و ورا فارمیگا در سینماهای سراسر دنیا به نمایش درآمده است. بخش اولاین فرنچایز سینمایی در سال 2013 روی پرده رفت و با استقبال گسترده تماشاگران روبه‌رو شد؛ تا جایی که به عقیده بعضی منتقدان این فیلم بعد از «جن‌گیر»، بهترین اثر سینمایی در ژانر وحشت به شمار می‌رود.

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها