صفحه اصلی > اخبار سینمای جهان : شخصیت های فیلم « محافظان کهکشان » در « انتقام جویان : جنگ ابدیت » حضور خواهد داشت

شخصیت های فیلم « محافظان کهکشان » در « انتقام جویان : جنگ ابدیت » حضور خواهد داشت

20160821174309 4

هرچقدر گروت از نظر دایره کلمات مورد استفاده اش کمبود داشته باشد، وین دیزل آن را جبران می کند و او این بار این کار را با مطرح کردن خبری درباره مارول انجام داده است. در یک ویدیوی لایو فیس بوکی که روز جمعه در صفحه شخصی این بازیگر ظاهر شد، دیزل تایید کرد که شخصیت های «محافظان کهکشان» در فیلم بعدی از مجموعه فیلم های «انتقام جویان» یعنی «جنگ ابدیت» حضور خواهند داشت. او به مخاطبان زنده اش گفت: «حالا محافظان در انتقام جویان خواهند بود و خیلی خیلی هیجان انگیز از آب درمی آید. قبل از همه به شما گفتم »

به گزارش مووی مگ به نقل از بانی فیلم، البته هدف اصلی این ویدیو این نبود که دیزل بتواند این خبر را درباره دنیای سینماتیک مارول با هوادارانش به اشتراک بگذارد، بلکه این بود که او می خواست جایزه‌ای را نشان بدهد که از فیس بوک به خاطر بیشتر از ۱۰۰ میلیون هوادار داشتن دریافت کرده است. دیزل بیشتر این ویدیوی تقریبا ۳۰ دقیقه‌ای را صرف تشکر کردن از هوادارانش می کند، مخصوصا به خاطر اینکه از ملحق شدن او به مجموعه فیلم های «محافظان کهکشان» پشتیبانی کردند. او گفت: «کل این قضیه از آنجا شروع شد که شما گفتید تو کی می‌خواهی در یک فیلم مارولی بازی کنی؟»

این بازیگر جزییات بیشتری ازاین که گروه قهرمانان فیلم «محافظان کهکشان» دقیقا چه نقشی در فیلم جدید خواهند داشت روشن نکرد، با این حال پیش از اینکه مخاطبان آن‌ها را در «جنگ ابدیت» تماشا کنند، می توانند به تماشای «محافظان کهکشان قسمت ۲» بنشینند که روز پنجم ماه مه سال ۲۰۱۷ روی پرده می رود.

علاوه بر دیزل، می توان به کریس پرت، زویی سالدانا، بردلی کوپر و دیو باتیستا به عنوان بازیگر اصلی «محافظان کهکشان» اشاره کرد. وین دیزل طی چند سال آینده کمبود فیلم‌های اکشن پرهیجان ندارد و از پروژه‌های آینده‌اش می‌توان به قسمت‌های جدید مجموعه فیلم‌های قبلی‌اش از جمله «خشمگین ۸» و «xXx 3» اشاره کرد.

وین دیزل در شبکه‌های اجتماعی خیلی فعال است و همه خبرهای سینمایی‌اش را از این طریق به اطلاع هوادارانش می‌رساند.

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها