16 10 6 1817455616

پژمان جمشیدی به منتقدان حضورش در عرصه بازیگری واکنش نشان داد.

به گزارش مووی مگ به نقل از صبا، حضور پررنگ پژمان جمشیدی بازیگر پیشین تیم ملی فوتبال و باشگاه پرسپولیس در عرصه بازیگر همواره با انتقادات گسترده‌ای روبه‌رو شده، اما این انتقادات او را از ادامه راه منصرف نکرده است.

جمشیدی در نمایش «حکومت نظامی» به کارگردانی تینو صالحی نقش‌آفرینی می‌کند. او تصویری از خودش در کنار دیگر بازیگران این نمایش در اینستاگرام منتشر کرد و در کنار آن از اهمیت تلاش در رسیدن به موفقیت نوشت: «این عكس در بین همه عكس‌هایی كه از تمرینات نمایش حكومت نظامی به دستم رسیده، به یك دلیل مهم دوست داشتنی‌تره. دلیلش اینه كه این جمعی كه در تصویر كنار من هستن ، همه دانشجوهای هنر و نمایشن. در تست‌های مختلف كارگردان كار از سال گذشته شركت كردن و تو ورك شاپ‌های مختلفشون حاضر شدن تا در نهایت انتخاب شدن برای حضور تو این نمایش.

تازه از اینجا سختی كارشون دو چندان شده و حدود ١٥٠ روز بی وقفه از ساعت ٩صبح تا ١ ظهر تمرین كردن. اونم در نمایشی كه بسیار از قابلیت‌های بدنی و فیزیكی استفاده شده. این بچه ها برای من اثبات دوباره اعتقادم هستن كه تحصیلات و تجربه و حتی استعداد، تنها در كنار تلاش و توكل ثمر میده.

اون‌ها نشون دادن كه بستر هنر اون قدر‌ها هم آلوده به پول و پارتی نیست. همونطور كه تمام بستر ورزش ما آلوده نیست. همچنان هستند مربیان و كارگردان‌هایی كه با شرف و تعهد قلبی و انسانی به كارشون جوون‌ها و نوجوون های مستعد رو انتخاب می‌كنند و به اون‌ها فضای پیشرفت میدن. این بچه ها حالا ذره ای مزه موفقیت و پیشرفت در سایه تلاش رو چشیدن و شك ندارم كه از این پس به سختی این لذت و تلاش رو رها خواهند كرد. هر انسان با تلاش می‌تونه حتی سرنوشت سرسخت رو مجاب كنه تا دست كم تقدیر بهتری براش بنویسه. فكر می‌كنم حالا شما هم با من هم عقیده اید كه این عكس رو باید دوست داشت و خوشحالم كه با این گروه از فردا حكومت نظامی رو اجرا می‌كنم

این بازیگر در پایان نوشته‌اش خطاب به منتقدان گفت: «راستی ببینید در تصویر من هم همونقدر جا گرفتم كه هركدوم از این دانشجوهای نازنین جا گرفتن. دلیلش هم واضحه چون من یك نفرم و بی شك نمیتونم جای بیشتر از یك نفر رو بگیرم. اینو گفتم كه تو جریان باشید