صفحه اصلی > اخبار سینمای جهان : ساخت فیلم درباره خواننده مشهور، علی رغم مخالفت خانواده این هنرمند

ساخت فیلم درباره خواننده مشهور، علی رغم مخالفت خانواده این هنرمند

Amy-Winehouse-088

اگرچه پدر امی وینهاوس گفته بود که زندگی دخترش هرگز به فیلم تبدیل نخواهد شد اما یک کمپانی آمریکایی حق ساخت فیلم زندگی او را خریده است.

میچ وینهاوس ، پدر امی وینهاوس ، سال گذشته سوگند خورده بود که فیلم زندگی دخترش هرگز ساخته نخواهد شد .

اما دختر جیم شرایدن ، کارگردان مشهور فیلم “پای چپ من”،تصمیم پدر امی برای ساخته نشدن فیلم زندگی دخترش را نادیده گرفته و فیلمنامه این فیلم را نوشته است.

علاوه بر نوشتن فیلمنامه ، کریستین شرایدن حق ساخت فیلم از روی این فیلمنامه را نیز به کمپانی آمریکایی لایف تایم فروخته است.

کریستن ۳۶ ساله که برای همکاری در نوشتن فیلمنامه فیلم ” در آمریکا” نامزد دریافت جایزه اسکار شده است ، درباره فیلمنامه زندگی امی وینهاوس می گوید:” من همه تلاشم را کردم که تا آنجایی که امکان دارد داستان این فیلمنامه درباره انسانیت و شرافت باشد . در واقع این به نوعی هدف نهایی من بود. ما این فیلم را خواهیم ساخت اما بازیگران و دیگر عوامل را هنوز انتخاب نکرده ایم.”

سال گذشته ، امی وینهاوس در سن ۲۷ سالگی در اثرمسمویت با الکل از دنیا رفت . پدر او گفت:” اگر موسیقی و آهنگهای امی در این فیلم نباشند ، دیگر نمی توان اسم آن را زندگینامه گذاشت بنابراین فیلم زندگی امی هرگز ساخته نمی شود زیرا ما هرگز اجازه نمی دهیم که آهنگهای او در این فیلم استفاده شوند.”

پرتال آفتاب

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها