صفحه اصلی > پنج برتر : 5 بازیگری که در زندگی واقعی شان مرتکب قتل شده اند

5 بازیگری که در زندگی واقعی شان مرتکب قتل شده اند

media 12263 31933

 در میان بازیگران هالیوود نیز موارد بسیاری از ارتکاب قتل دیده شده که برخی از آنها هولناک و بعضی غیرعمد بوده است. اینبار در 5 برتر به سراغ معرفی « 5 بازیگری که در زندگی واقعی شان مرتکب قتل شده اند » رفته ایم و به معرفی 5 مورد از وقوع این قتل ها پرداخته ایم.

5- مایکل مسی (Michael Massee ) : مایکل مسی در سینما هرگز تبدیل به بازیگری معتبر نشد اما در 31 مارچ 1993 کاری انجام داد که نامش را برای همیشه در ذهن ها ماندگار کرد. وی در این سال هنگام بازی در فیلم « کلاغ » زمانی که می بایست با اسلحه ای قلابی به سمت براندون لی ( فرزند بروسلی ) تیراندازی می کرد، اشتباها با اسلحه ای واقعی و گلوله ای در داخل آن به سمت براندون لی نشانه گرفت و با شلیک آن به زندگی وی پایان داد. البته مسی در این جریان مقصر شناخته نشد اما تاثیرات بد روحی این جریان تا مدتها مانع از حضور مداوم او در سینما شد.

charles-s-dutton

4- چارلز اس. داتن (Charles S. Dutton ) : بازیگر فیلمهای « بیگانه 3 » و « گاتیگا » نیز یکی از کسانی است که در زندگی واقعی اش مرتکب قتل شده است. داتن در سال 1968 بر اثر یک نزاع خیابانی با چاقو فردی را به قتل رساند و به همین دلیل 7 سال از زندگی اش را در زندان سپری کرد.

matthew-broderick-ftr

3- متیو برادریک (Matthew Broderick ) : بازیگر مشهور فیلم « گودزیلا » هم در زندگی واقعی اش مرتکب قتل شده است. برادریک در سال 1985 زمانی که به همراه دوست دخترش جنیفر گری در حال رانندگی بودند بطور اتفاقی با یک ماشین دیگر که سرنشین آن مادر و دختری بودند تصادف می کنند که در جریان این تصادف آن مادر و دختر کشته شدند.

18870-10234

2- گیگ یانگ (Gig Young ) : بازیگر مشهور هالیوود و برنده اسکار بهترین بازیگر نقش مکمل مرد برای فیلم « اونها به اسب شلیک کردند، نکردند؟ » یکی دیگر از افرادی است که در زندگی واقعی اش مرتکب قتل شده است. گیگ یانگ در سال 1978 سه هفته پس از ازدواج با بازیگری آلمانی به نام کیم اشمیت، با شلیک گلوله ای به او در منزلش به زندگی این بازیگر آلمانی پایان داد و سپس با قرار دادن ماشه اسلحه در دهان خود و شلیک آن، به زندگی خود نیز خاتمه بخشید.

myra-huston

1– جان هیوستن (John Huston ) : بازیگر و کارگردان مشهور هالیوود و سازنده آثاری همچون « شاهین مالت » و « ملکه آفریقا » نیز در رده افرادی قرار می گیرد که در زندگی واقعی شان مرتکب قتل شده اند. جان هیوستن در سال 1933 در هنگام رانندگی با خودروی شخصی اش با یک خانم در پیاده رو تصادف می کند و این تصادف باعث کشته شدن این خانم می گردد. البته در آن زمان رئیس کمپانی MGM از نفوذ خودش در اداره پلیس استفاده کرد تا مانع از جستجوی پلیس در مورد مصرف الکل توسط هیوستن در هنگام رانندگی شود که همینطور هم شد و هیوستن در این جریان مقصر تشخیص داده نشد.

میثم کریمی

این مطلب بصورت اختصاصی برای سایت ” مووی مگ ” به نگارش درآمده و برداشت از آن جز با ذکر دقیق منبع و اشاره به سایت مووی مگ، ممنوع بوده و شامل پیگیرد قانونی می شود.

به جامعه مجازی سایت مووی مگ بپیوندید و دوستان سینمایی جدید پیدا کنید!          

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها