2 1 201569111326

دو ستاره بین‌المللی قرار است نقش دو آدمکش نیروهای متفقین را بازی کنند که در عین عاشق بودن باید همدیگر را بکشند.

به گزارش مووی مگ به نقل از آنا، پروژه بدون عنوانی که داستانش در زمان جنگ جهانی دوم می‌گذرد، با به‌هم پیوستن ستاره‌های بین‌المللی سینما در حال شکل‌گیری است.

ماریون کوتیار مشغول مذاکره با استودیو پارامونت و نیوریجنسی است تا قرارداد بازی در پروژه‌ای را که یک درام رمانتیک جنگی با بازی برد پیت است، امضا کند. به نوشته هالیوود ریپورتر این فیلم را رابرت زمکیس، سازنده «بازگشت به آینده»، «فارست گامپ» و «پرواز» کارگردانی خواهد کرد و خود وی با همکاری گراهام کینگ و استیو استارکی تهیه‌کننده فیلم خواهد بود.

ماریون کوتیار فرانسوی برنده جایزه اسکار برای «زندگی همچون گل سرخ» که سه ماه دیگر در نقش لیدی مکبث فیلم «مکبث» به روی پرده خواهد آمد و برد پیت برنده جایزه اسکار به عنوان تهیه‌کننده «دوازده سال بردگی» در فیلم جنگی رابرت زمکیس که هنوز عنوانی ندارد، شخصیت‌هایی مشابه «آقا و خانم اسمیت» را دارند که برد پیت و همسرش آنجلینا جولی سالها پیش نقش آنها را ایفا کردند.

کوتیار و پیت نقش دو آدمکش را بازی می‌کنند که از طرف متفقین مأمور کشتن سفیر آلمان نازی در کازابلانکا، مراکش هستند و حین مأموریت عاشق هم می شوند و ازدواج می‌کنند اما زندگی خوش این زوج دیری نمی‌پاید، شخصیتی که پیت نقش او را بازی می‌کند، متوجه می‌شود که همسر فرانسوی-کانادایی او یک جاسوس دو جانبه است و باید او را بکشد.

برد پیت پیش از این در فیلم‌های دیگری درباره جنگ جهانی دوم بازی کرده است، از جمله در «خشم» به کارگردانی دیوید آیر که سال گذشته به روی پرده رفت و «اراذل بی‌آبرو»ی کوئنتین تارانتینو.

فیلمنامه را استیون نایت، نویسنده فیلمنامه «وعده‌های شرقی»، «هفتمین پسر» و «لاک» نوشته است.

این فیلم احتمالاً در اوایل سال 2016 در لوکیشن‌های کازابلانکا، لندن و کانادا فیلمبرداری خواهد شد.