20150609165734 1

« جیمز کامرون»، کارگردان دو قسمت اول فیلم اکشن «ترمیناتور» گفت: قسمت جدید این سری فیلم دنباله رسمی این مجموعه است و مخاطبان باید قسمت‌های سوم و چهارم را فراموش کنند.

به گزارش مووی مگ به نقل از ایسنا،« جیمز کامرون» با تایید کیفی قسمت سوم سری فیلم‌های اکشن و محبوب «ترمیناتور» عنوان کرد. «ترمیناتور: پیدایش» دنباله ارزشمند و رسمی این سری فیلم است و قسمت سوم و چهارمی که در سال 2003 و 2009 توسط کارگردانان دیگر ساخته شده را دنباله واقعی این فیلم نمی‌دانم.

« کامرون» در سال 1984 با ساخت فیلم «ترمیناتور» توانست «آرنولد شوارتزینگر»، قهرمان پرورش اندام اتریشی را به یک سوپر استار هالیوودی تبدیل کند و در سال 1991 نیز با ساخت قسمت دوم با عنوان «ترمیناتور 2: روز قضاوت» این فیلم را به یک مجموعه موفق هالیوودی تبدیل و عنوان کرد که داستان خود را در قالب این دو قسمت تمام کرده است.

وی در سال 2003 ساخت فیلم «ترمیناتور: ظهور ماشین‌ها» و در سال 2009 «ترمیناتور: رستگاری» را به دلیل شایسته ندانستن آنها به عنوان دنباله رسمی این سری فیلم تایید نکرد.

«ترمیناتور: پیدایش» به کارگردانی «آلن تیلور» با بودجه 170 میلیون دلاری ساخته شده و در آن علاوه بر «آرنولد» 67 ساله در نقش اصلی، «امیلیا کلارک»، «جیسون کلارک» و «جان کورتنی» نیز ایفای نقش می‌کنند.

«جیمر کامرون» هم‌اکنون مشغول ساخت همزمان قسمت دوم و سوم فیلم «آواتار» است که قرار است در سال 2017 اکران خود را آغاز کند.