5136213256

جهان ساب مرجع دانلود  زیرنویس فارسی فیلم و سریال

تماشای فیلم در زمستان میتواند یکی از تفریح های اصلی یک فرد محسوب گردد، چرا که به دلیل دمای پایین هوا اکثر افراد ترجیح میدهند تا در خانه بمانند و فیلم یا سریالی را به آن علاقه مند هستند تماشا کنند. تماشای فیلم و یا سریال بدون زیرنویس فارسی ممکن است برای بعضی ها سخت باشد، به همین دلیل ما به شما پیشنهاد میکنیم با دانلود  زیرنویس فارسی از سایت جهان ساب به تماشای فیلم یا سریال مورد علاقه خود بنشینید.

زیرنویس فارسی سریال

مدتی هست که سریال های خارج از کشور در ایران نیر معروف شده اند و بسیاری از افراد به تماشای آنها میپردازد، پیدا کردن مرجعی که این سریال ها را به طور کامل پوشش بدهد ممکن است دشوار باشد اما جهان ساب به شما قول میدهد که یکی از بهترین های وب فارسی در زمینه دانلود  زیرنویس میباشد.

دانلود  زیرنویس فارسی Game of Thrones

از پخش اولین قسمت سریال بازی تاج و تخت حدود 8 سالی هست که میگذرد، هر سال کمپانی HOB فصل جدید این سریال محبوب را پخش میکند که البته فصل هشتم آن کمی با تاخیر قرار است پخش شود. این سریال از همان فصل های ابتدایی در میان ایرانیان بسیار محبوب شد. در اواخر فروردین سال 1398 فصل آخر این سریال قرار است پخش شود، به محض پخش اولین قسمت از فصل آخر سریال زیرنویس فارسی آن قرار داده خواهد شد پس پیشنهاد میشود صفحه این سریال را در سایت جهان ساب بوکمارک کنید تا به محض انتشار زیرنویس مطلع شوید.

دانلود  زیرنویس فارسی The Walking Dead

سریال مردگان متحرک و یا واکینگ دد سریالی در زمینه زامبی ها میباشد که از اولین فصلی که توسط شبکه

AMC پخش شد مود توجه قرار گرفت. محوریت داستان این سریال در اولین فصل ها مردگان متحرک و یا همان زامبی ها بود ولی رفته رفته سریال از موضوع اصلی خود جدا شد و تبدیل شد به یک سریال جنایی درجه یک! البته این موضوع خشم طرفداران را برانگیخت که تا به حال شبکه ی پخش کننده هیچ واکنشی نداشته است و همان روال قبل را طی میکند. برای دانلود  زیرنویس فارسی این سریال محبوب به سایت جهان ساب مراجعه کنید.

دانلود  زیرنویس فارسی سریال The 100

اگر به دنبال یک سریال علمی تخیلی جذاب میباشد اصلا سریال صد را از دست ندهید، داستان این سریال در آینده ای بسیار دور رخ میدهد. این سریال داستان افرادی را روایت میکند که بعد از انفجارات هسته ای روی زمین به فضا پناه برده اند و درون سلول هایی زندگی خود را ادامه میدهند و نسل بشر را از انقراض نجات داده اند.انفجار هسته ای چنان آسیبی به زمین زده است که تا 100 سال دیگر نیمتوان روی آن زندگی کرد، نام سریال به این خاطر صد انتخاب شده است. زیرنویس این سریال محبوب نیز در سایت موجود میباشد.

زیرنویس فارسی فیلم

فیلم های سینمایی در همه جای جهان محبوب هستند ولی در ایران بیشتر! چرا که تفریح بسیار کم خرجی به حساب می‌آید تنها هزینه ای که کافی است پرداخت کنید فقط حجم اینترنت میباشد. در سایت جهان ساب ما تمامی فیلم در تمامی ژانر ها را پوشش میدهیم، کافی است نگاهی به آرشیو زیرنویس سایت بیاندازید.

دانلود  زیرنویس فارسی Avengers: Endgame 2019

اونجرز آخر بازی نام فیلمی جدید از سری انتقام جویان میباشد که قرار است در ماه فروردین سال 1398 بر روی پرده سینما های سرتاسر جهان برود. سری انتقام جویان همیشه مورد توجه رسانه ها، طرفداران دنیای کامیک و منتقدین فیلم بوده است و آن هم به این دلیل است که فیلم های ابرقهرمانی معمولا فروش بسیاز بالاتری نسبت به دیگر فیلم ها دارند، به زبان ساده اینگونه فیلم ها پول ساز تر هستند. به محض اکران این فیلم از سینمای هالیوود و منتشر شدن آن در سطح اینترنت، فراید آماده سازی زیرنویس فارسی آغاز میشود پس با ما همراه باشید تا به محض انتشار زیرنویس آن را از سایت دانلود  کنید.

دانلود  زیرنویس فارسی Captain Marvel 2019

فیلم کاپیتان مارول مانند فیلمی که در بالا ذکر شد یک فیلم ابرقهرمانی میباشد، این فیلم داستان شخصیتی به نام کاپیتال مارول را روایت میکند که به صورت اتفاقی به قدرت های ماورایی دست یافته است. انتظار میرود این فیلم نیز مانند دیگر فیلم های کمپانی ماورل با استقبال گرمی رو به رو شود. مانند سایر فیلم ها به محض اکران زیرنویس فارسی این فیلم را از صفحه اختصاصی این فیلم در سایت دانلود  کنید.