لئوناردو دی کاپریو

لئوناردو دی کاپریو در طول دستکم ۲۵ سال اخیر همواره با زنان جوان تر از خود وارد رابطه شده که این موضوع باعث شده بسیاری رویه ی او در ایجاد رابطه با زنان را مورد نقد قرار دهند. تازه ترین عشق دی کاپریو کسی نیست جز کامیلا مورونه که بازیگر نسبتاً سرشناسی بوده و اختلاف سنی بین این دو ۲۳ سال است. دی کاپریو ۴۷ سال دارد و مورونه نیز حدوداً ۲۴ ساله است. در هفته گذشته بعد از آن که یک حساب توییتری از جدایی گرگ وال استریت و مورونه خبر داد، شایعات در مورد اینکه دی کاپریو این بازیگر جوان را به خاطر یک زن جوانتر و زیباتر دیگر ترک کرده بالا گرفت. بعد از آن بود که در رسانه های دیگر خبرهایی مطرح شد مبنی بر این که کامیلا مورونه دوران رابطه ی خود با دی کاپریو را بدترین دوران روابط عاشقانه اش توصیف کرده است.

به گزارش مووی مگ به نقل از روزیاتو، پیچ توییتری LeCinephiles مدعی شده بود که مورونه، دی کاپریو را بدترین شریک عاطفی خود توصیف کرده است، ادعایی که بسیاری آن را پذیرفتند. در پست جنجالی این اکانت توییتری آمده بود: «خبر فوری:کامیلا مورونه نامزد سابق لئوناردو دی کاپریو گفته است که رابطه اش با این بازیگر بدترین دوران قرار عاشقانه زندگی اش بوده است. او یک سینمای کامل را اجاره کرده و مجبورم کرد تا تمام فیلم های جنگ ستارگان را تماشا کنم در حالی که خودش با شمشیر نوری اش این طرف و آنطرف می رفت و وانمود می کرد که با آدم بدها مبارزه می کند». واقعیت اما چیز دیگری بود. لئوناردو دی کاپریو و کامیلا مورونه از سال ۲۰۱۷ با هم رابطه داشتند و رابطه این دو در سال ۲۰۲۰ جدی تر از قبل نیز شد و اکنون سال ها از رابطه این دو می گذرد. این شایعات در حالی است که اخیر جونا هیل نیز گفته بود که دی کاپریو در دوران قرنطینه کرونا او را وادار کرده سریال The Mandalorian را تماشا کند در حالی که وی علاقه ای به این سریال نداشته است.

لئوناردو دی کاپریو

تمام این شایعات در مورد جدایی کامیلا مورونه و دی کاپریو در حالی است که این دو مشغول گذراندن تعطیلاتشان در سواحل سنت بارتس در دریای کاراییب بودند. لئوناردو و مورونه اولین بار در فستیوال کن ۲۰۱۷ در کنار هم دیده شدند، زمانی که مورونه تنها ۱۹ سال سن داشت و همین موضوع بسیاری را از این رابطه با توجه به اختلاف سنی زیادشان حیرت زده کرد. دی کاپریو تا پیش از این با بازیگران و مدل های جوان و زیبایی بسیاری مانند نائومی کمپبل، ژیزل بوندشن، بار رافائلی، امبر والتا، کریستن زانگ، بریجیت هال رابطه داشته و مدت کوتاهی نیز با بلیک لایولی روابط عاشقانه ای داشت، اگر چه هیچکدام هیچگاه رابطه شان را تایید نکردند. بلیک لایولی اکنون سال هاست که با رایان رینولدز ازدواج کرده است.

علیرغم اینکه دی کاپریو ۴۷ ساله با مدل ها و بازیگران جوان بسیاری روابط عاشقانه داشته اما تاکنون هیچ کدام از آن ها صحبت بدی در مورد دوران رابطه شان با او مطرح نکرده اند. اگر چه لئو و کامیلا سال هاست با هم رابطه دارند اما به شدت این رابطه را از چشم رسانه ها دور نگه داشته اند. این دو اکنون در خانه ای در لس آنجلس زندگی می کنند. مورونه اخیراً در سریال Daisy Jones & The Six از سرویس آمازون بازی کرده است که ریس ویثرسپون تهیه کنندگی اش را بر عهده دارد. علیرغم تمام روابطی که لئوناردو دی کاپریو با زنان زیبا داشته، تاکنون نامزدی رسمی و ازدواجی برای وی ثبت نشده است. اما بسیاری بر این باورند که احتمال نامزدی رسمی و ازدواج دی کاپریو با مورونه بسیار زیاد است.

 

مطالب پیشنهادی:

10 نقش آفرینی ماندگار لئوناردو دی کاپریو (Leonardo DiCaprio) + تصاویر

لئوناردو دی کاپریو 7 فیلم مورد علاقه اش را اعلام کرد

از دی کاپریو تا « بریکینگ بد » / بررسی پولشویی در سینمای جهان