40629 ori

لوک ویلسون این روزها درحال مذاکره نهایی با سازندگان فیلم مستقل ورزشی و کمدی «مرد میلیون دلاری» است که توسط اسکات مارشال کارگردانی می‌شود.

منتقدان سینمایی می‌گویند تب بازی‌های المپیک اهالی صنعت سینما را هم دربر گرفته و آنها را تشویق به تولید فیلم‌های ورزشی کرده است.

در قصه فیلم «مردم میلیون دلاری» لوک ویلسون در نقش راننده‌ای ماهر اما بدشانس ظاهر خواهد شد که ستاره بخت او افول کرده است.

به او فرصت دوباره‌ای داده می‌شود تا در قالب یک بازیکن فوتبال بخت خود را بیازماید و او تلاش سختی را آغاز می‌کند تا در این زمینه به موفقیت دست پیدا کند.

بحث تولید «مرد میلیون دلاری» حدود 9 ماه قبل مطرح شد، ولی شروع بازی‌های المپیک لندن، تولید آن را وارد مرحله جدی کرده است.

اسکات مارشال پسر گری‌مارشال فیلم‌ساز قدیمی سینما، این فیلم را براساس فیلم‌نامه‌ای از آلکس شرادر (که از تهیه‌کنندگان فیلم هم هست) کارگردانی می‌کند.

کلید فیلم‌برداری «مرد میلیون دلاری» تا یک ماه دیگر زده می‌شود و برای ایام زمستان آماده نمایش عمومی خواهد شد.

تهیه کنندگان فیلم قصد دارند آن را برای اکران عمومی در فصل فیلم‌های اسکاری امسال آماده کنند تا بتوانند در رقابت‌های اسکار 2013 شرکت کنند.

لوک ویلسن برارد اوئن ویلسن دیگر کمدین مطرح جوان سینماست که برخلاف برادر بازیگر خود، بیشتر با پروژه‌های مستقل و غیرمتعارف سینمایی هم کاری می‌کند.

این بازیگر-که در عین کارگردانی چند فیلم مستقل سینمایی هم بوده است - از سال 1994 تا به حال در بیش از 50 فیلم سینمایی و مجموعه تلویزیونی بازی کرده است.

از کارهای مطرح وی می‌توان به «جیغ 2»، «پرونده‌های ایکس» (هم نسخه سینمایی و هم مجموعه تلویزیونی) و «مدرسه قدیمی» اشاره کرد.

ویلسن هم اکنون «دیدار با شیطان» را آماده اکران عمومی دارد که تا قبل از پایان فصل تابستان روانه پرده سینماها خواهد شد.

خبرگزاری فارس

ذره بین : احتمالا بی سر و صداترین اکران را خواهد داشت!