تنت (Tenet)

تنت ( Tenet ) یکی از بحث برانگیزترین فیلم هایی بود که در سال 2020 منتشر شد. بسیاری از طرفداران کریستوفر نولان معتقدند که « تنت » تجربه ای جدید در فیلمسازی محسوب می شود و در مقابل بسیاری دیگر معتقد هستند که نولان در ساخت فیلم وارد پیچیدگی های بیهوده شده است!

این با در وب سایت مووی مگ تصمیم گرفته ایم تا آزمون سینمایی براساس فیلم « Tenet » طراحی کرده تا اطلاعات سینمایی شما را درباره این اثر بحث برانگیز بسنجیم.

آیا فکر میکنید که طرفدار « تنت » هستید و تمام بخش های فیلم مسلط هستید؟ پس بهتر هست تا آزمون سینمایی طراحی شده توسط سایت مووی مگ را گذرانده تا از میزان اطلاعاتتان در این باره مطمئن شوید.

در بخش « آزمون سینمایی » وضعیت آزمون با سه رنگ تعیین شده است :

رنگ سبز : چنانچه در مقابل نام فیلم رنگ سبز به نمایش در آید بدین معناست که شما آزمون مورد نظر را با موفقیت پشت سر گذاشته اید و نمره قبولی را کسب کرده اید.

رنگ قرمز : چنانچه شما رنگ قرمز را در مقابل نام فیلم مورد نظرتان مشاهده نمائید، بدین معناست که شما در آزمون ، حد نصاب نمره لازم را کسب نکرده اید و به عبارت ساده تر، در این آزمون رد شده اید!

رنگ زرد : این رنگ نشانه این است که شما در این آزمون شرکت نکرده اید.

برای دسترسی به بخش « آزمون سینمایی » از منوی بالای سایت بر روی بخش « مطالب » رفته و سپس به بخش « برگزاریآزمون سینمایی » وارد شوید یا بر روی آیکون انتهای این صفحه کلیک نمائید.

don00