20150406164254 29

مسعود جعفری جوزانی پس از «ایران برگر» به سراغ فیلم سینمایی «کوروش کبیر» رفته است.

به گزارش مووی مگ به نقل از بانی فیلم، مسعود جعفری جوزانی از ساخت فیلم سینمایی «کوروش کبیر» به عنوان یکی از گزینه‌های برای حضور در جشنواره فیلم‌فجر امسال خبر داد.

وی افزود: نگارش فیلمنامه «کوروش کبیر» انجام شده است و پروانه ساخت آن را نیز دریافت کردیم و مشکلی برای تولید آن نداریم و اگر منابع مالی فیلم تامین شود، کار ساخت آن شروع می‌شود.

کارگردان «کوروش کبیر» با بیان اینکه موضوعات این قبیل فیلم‌ها همیشه از به روزترین موضوعات جامعه است، گفت: هر مطلبی که در مورد کوروش نوشته شده است توسط گروه محققین ما مطالعه و به صورت کامل فیلمنامه آن نگارش شده است.

وی درباره موضوع و داستان فیلم گفت:پاک دستی، پاک اندیشی، و دوران زندگی کوروش کبیر از جمله مواردی است که در این فیلم به نمایش در می‌آید.

جوزانی فیلم «ایران برگر» را در جشنواره فیلم فجر سی‌وسوم داشته است که هم‌اکنون روی پرده سینماهای کشور در حال اکران است.

این فیلم داستان امرالله خان و فتح‌الله خان بوده است که بر سر انتخابات شوراها در یک روستا با یکدیگر رقابت می‌کنند... .علی نصیریان، محسن تنابنده، سحر جعفری جوزانی، فتح اله جعفری جوزانی، گوهر خیراندیش، سعید دلیری، حمید گودرزی، نیوشا ضیغمی، هادی کاظمی، شهره لرستانی، فریبا متخصص، میرطاهر مظلومی، احمد مهران فر، سیروس میمنت و محمدرضا هدایتی بازیگران این فیلم هستند.