a4940d570b20529fe262c4e59ca5e53f

به گزارش مووی مگ به نقل از آفتاب،مدیری مطابق رویه ای که در اغلب سریال‌های شبکه نمایش خانگی‌اش داشت، شامگاه گذشته هم در لحظات پایانی پخش آخرین قسمت از مجموعه طنز «در حاشیه»، مقابل دوربین رفت و در جملاتی کوتاه از مخاطبان این سریال تشکر کرد.

مدیری گفت: آمدم یک تشکر ویژه کنم از تک تک شما مردم عزیزم که پشتیبان این سریال بودید و به خوبی از آن استقبال کردید و این سریال را مورد حمایت‌های دوست‌داشتنی و بزرگ خودتان قرار دادید. این سریال و همه سریال‌های ما همیشه مورد حمایت‌های شما بوده‌؛‌ خصوصا این سریال از همه سریال‌ها بیشتر. از همه شما تشکر می‌کنم.

کارگردان «در حاشیه» درباره‌ی ادامه یافتن این سریال گفت: فصل اول «درحاشیه» تمام شد و این سریال دو فصل 30 قسمتی دیگر هم دارد. از ابتدا هم قرار بود این سریال در سه فصل 30 قسمتی ساخته و پخش شود. 30 قسمت اول تمام شد، نمی‌دانم چه زمان ولی به‌زودی با برنامه‌ریزی‌هایی که با سازمان صداوسیما خواهیم داشت، 30 قسمت دوم را می‌سازیم و به زودی پخش خواهیم کرد.

مهران مدیری در پایان صحبت‌هایش خاطرنشان کرد: بازهم ممنونم که ما را حمایت کردید و همه شما را دوست دارم به امید دیدار به‌زودی و خدانگهدار.

به گزارش ایسنا، سریال «در حاشیه» پس از پخش 27 قسمت پنجشنبه - سوم اردیبهشت ماه - پخش فاز اول خود را به پایان رساند. داستان این سریال با دستگیری عوامل بیمارستان «در حاشیه» به اتمام رسید و بر اساس آخرین صحبت‌های مدیر شبکه سه، پیش‌بینی می‌شود فصل جدید این سریال در زندان پیگیری شود.

سریال «شمعدانی» به کارگردانی سروش صحت مجموعه طنز دیگری است که قرار است از فردا، شنبه پنجم اردیبهشت ماه جایگزین سریال «درحاشیه» شود. این سریال شنبه تا جمعه هر هفته هر شب ساعت 21:15 روی آنتن خواهد رفت و در سه باکس 1.30 بامداد، 9 صبح و 14:30 روز بعد هم بازپخش می‌شود.