2 1 201613120355

کارگردان «مردی شبیه باران» قصد دارد اوایل سال آینده به ترتیب دو فیلم «دم کلفت» و «گشت ارشاد 2» را مقابل دوربین ببرد.

به گزارش مووی مگ به نقل از بانی فیلم، سعید سهیلی در گفت وگو با بانی فیلم گفت: «فیلمبرداری فیلم سینمایی «دم کلفت» به اوایل سال آینده موکول شد و قصد دارم به فاصله دو- سه ماه بعد از پایان تولید این فیلم، «گشت ارشاد 2» را مقابل دوربین ببرم». او افزود: «در حال حاضر مشغول رایزنی با چند تن از عوامل پشت دوربین و بازیگران هستم و هنوز حضور هیچکس در «دم کلفت» قطعی نشده است. فیلمبرداری نیز به طور کامل در تهران انجام می شود و این روزها مشغول بازبینی لوکیشن ها هستم».

سهیلی در ادامه درباره شرایط ساخت «گشت ارشاد 2» نیز گفت: «فیلمبرداری به احتمال فراوان اوایل تابستان در تهران آغاز خواهد شد. ضمن اینکه تمامی عوامل و بازیگران این فیلم نیز از سری اول انتخاب می شوند».

این کارگردان در پایان درباره داستان و حال و هوای «گشت ارشاد 2» نیز گفت: «در سری دوم داستان تغییر نخواهد کرد و ادامه سرنوشت شخصیت های سری اول قصه روایت می شود. تا آغاز فیلمبرداری نیز بازنویسی فیلمنامه انجام خواهد شد». در سری اول «گشت ارشاد» حميد فرخ نژاد، پولاد كيميايي، ساعد سهيلي، نيوشا ضيغمي، سحر قريشي، ميرطاهر مظلومي و... حضور داشتند. در خلاصه داستان این فیلم آمده: دختر و پسر جواني در يكي از پارك هاي تهران مشغول گپ زدن و گردش هستند كه مأموران گشت ارشاد از راه مي رسند و قصد دارند آنها را به ستاد ببرند... . سری اول «گشت ارشاد» در زمان اکران با حاشیه های مختلفی روبرو شد به طوری که سینماهای حوزه هنری فیلم را تحریم و از نمایش آن خودداری کردند. «كلاشينكف»، «گشت ارشاد»، «ازدواج در وقت اضافه»، «چار چنگولي»، «چهار انگشتي» «سنگ، كاغذ، قيچي» و... دیگر عناوین سینمایی سهیلی محسوب می شوند.