ph4o 2016 06 03444

زمان زیادی از خبر ابتلا آتنه فقیه نصیری هنرمند سینما و تلویزیون ایران به بیماری ام اس نگذشته که خبر ابتلا بهناز جعفری به این بیماری، جامعه هنری و طرفدارانش را متاثر نموده است.

در مراسم روز جهانی ام اس که در سالن سبز مرکز همایش های پارک پردیسان برگزار شد بهاره رهنما از ابتلای بهناز جعفری به بیماری ام اس خبر داد و از او به عنوان دوست قهرمان و دوست داشتنی و بازیگر بسیار متفاوت سینما، تلویزیون و تئاتر ایران یاد نمود. بهاره رهنما در ادامه، حرف زیبای بهناز جعفری را نقل کرد، او گفته بود: در بیمارستان هنگام پالس تراپی، با دیدن قطرات سرم به فکر افتادم آنها چقدر شبیه دانه های تسبیح هستند و آن لحظه با دانه دانه ی هر قطره اسم خدا را بر زبان آوردم و در این فکر بودم چقدر بابت چیزهای خوبی که تا حالا وجود داشته یادم نبوده که بگویم حالم خوب است!

بهاره رهنما با دعا و آرزوی سلامتی برای خانم بهناز جعفری گفت: می دانم او بسیار قوی است و امروز را هم یکی از شوخی های زندگی اش می داند. او در پایان به حاضرین توصیه کرد حال کنید با این عمر دو روزه!

گفتنی است که بهناز جعفری امروز در صفحه اینستاگرام خود از ابتلایش به ام اس خبر داد. او پیش از این به عنوان سفیر ام اس از سوی انجمن ام اس ایران معرفی شده بود.