29843 550x3493453553

ماجرای مشکلات پیش روی اکران “رستاخیز” احمدرضا درویش همچنان به قوت خود باقیست و اخیرا نیز وی از رییس جمهور خواسته بود برای حل مشکل فیلم چاره ای بیندیشد.

به گزارش مووی مگ به نقل از سینماژورنال، حالا درویش در گفتگو با “فیلمنت” به صراحت گفته اگر این فیلم اکران نشود دیگر فیلم نمی سازد.

احمدرضا درویش کارگردان در پاسخ به این سوال که شنیده می شود قرار است فیلم «رستاخیز» در ماه محرم اکران بشود گفت: تهیه کننده فیلم در حال مذاکره هستند و خیلی اطلاع دقیقی ندارم و تهیه کننده تلاش میکند تا مشکلات حل شود و حل شدن این مشکل و اکران فیلم آرزوی من است.

وی در پاسخ به این سوال که شما گفته اید که این فیلم هویت شما است، اگر این فیلم برای همیشه اکران نشود، دیگر فیلم نمی سازید؟ گفت: این فیلم هویتم، اعتقادم، فرزندم و روح من است، روح من الان در زندان است و اگر اکران نشود قطعا دیگر فیلم نمی سازم، البته فیلم یک روز در سینماهای جمهوری اسلامی ایران اکران شده و قطعا دیده خواهد شد، این فیلم صاحب دارد.

کارگردان فیلم «رستاخیز» ادامه داد: امیدوارم مسئولان وزارت ارشاد از این سوء تفاهم خارج شوند و فکری به حال این فیلم بکنند، این فیلم از سوی همه مسلمانان و شیعیان جهان و همه آزادی خواهان دیده خواهد شد و مهم این است که فیلم ساخته شده ولی گروگان گرفته شده است و باید از گروگانی در بیاید.

درویش در پاسخ به این سوال که آیا دیداری با رئیس جمهور برای حل مشکل فیلم داشته اید گفت: دیداری نداشتم، آقای رئیس جمهور کارهای کشور را اداره می کنند و این مدیران فرهنگی هستند که باید تدبیر کنند و مشکلات فرهنگی را حل کنند و اگر آنها حل نکنند ما توقع داریم که آقای رئیس جمهور ورود کنند.