20161213222207 23

بازیگر سینما و تلویزیون با انتقاد از اینکه بازیگر سرمایه گذار شغل جدید سینما شده ،‌ از عمر محدود بازیگران حرفه ای و تحصیلکرده کشورمان سخن گفت.

به گزارش مووی مگ به نقل از میزان، امیرمحمد زند بازیگر عرصه تلویزیون و سینما، گفت: در شرایط کنونی تعدادی از افراد که می توان عنوان بازیگر سرمایه گذار را روی آن ها گذاشت ، گاهی حاضرند هزینه یک اثر را پرداخت کنند تا جلوی دوربین قرار بگیرند.

وی ادامه داد: این روزها به جز بازیگری ،‌کارگردانی ،‌ فیلمبرداری و صدابرداری، شغل دیگری هم به سینما اضافه شده که نام آن ،‌ بازیگر سرمایه گذاری است.

زند در ادامه صحبت های خود اظهار کرد: افرادی که بازیگر سرمایه گذار هستند در حقیقت نقش های اصلی یا فرعی را بر عهده می گیرند و بر اساس میزان پولی که هزینه می کنند ،‌ نقش برمی دارند.

بازیگر سریال تلویزیونی" ماه و پلنگ" افزود: حضور چنین افرادی نقش آسیب زننده بسیاری دارد چرا که با هر اثر ،‌ عمر بازیگران حرفه ای به هدر می رود.

وی همچنین خاطرنشان کرد: مگر بازیگران حرفه ای ما چقدر عمر می کنند که در هر اثر سینمایی شاهد حضور یک بازیگر سرمایه گذار باشیم چون چنین فردی در واقع،‌ جای یک بازیگر حرفه ای و تحصیل کرده این مملکت را گرفته است.

گفتنی است، امیرمحمد زند هم اکنون سریال تلویزیونی "ماه و پلنگ" را هر شب به جز پنجشنبه ها و جمعه ها روی آنتن شبکه سه سیما دارد.

در سریال تلویزیونی "ماه و پلنگ" هنرمندانی همچون صدرالدین شجره، امیرمحمد زند، بیتا سحرخیز، شاهرخ استخری، ویدا جوان، شیوا خنیاگر، آتنه فقیه نصیری، داریوش ارجمند، پوراندخت مهیمن و علی شادمان به ایفای نقش پرداخته اند.