fme1yt3vxxrejzga85nv0033

روز گذشته لیندا کیانی بازیگر سریال «دلدادگان»؛ مهمان بخش اول برنامه «من و شما» بود.

به گزارش مووی مگ به نقل از باشگاه خبرنگاران، او در ابتدای این گفتگو در پاسخ به این سوال ظلی‌پور که چرا در سریال «دلدادگان» با گریم در فصل دوم هم حاضر نشده و پانته آ. بهرام بدون هیچ شباهتی با وی عهده‌دار این نقش است، گفت: این نظر منوچهر هادی بود که اعتقاد داشت من الان نباید نقشی با بیست سال و اندی اختلاف سنی با خودم بازی کنم؛ من هم اتفاقا خواهش کردم که گریم انجام شود و خودم بازی کنم، اما ایشان قبول نکردند و از آنجایی که بازی خانم بهرام را خیلی دوست دارند، این بازیگر را برای زمان حال انتخاب کردند.

**دوست داشتم هنگامه قاضیانی جای پانته‌آ‌بهرام باشد

وی همچنین در پاسخ به این سوال که پیشنهاد خودش برای بازی در این نقش چه کسی بود، به نام هنگامه قاضیانی اشاره کرد.

کیانی در مقایسه شخصیت فرزانه با شخصیت واقعی خودش گفت: من آدم کینه‌ای نیستم و خیلی زود قهرهایم یادم می رود. به حدی که باید روی کاغذ یادداشت کنم که با چه کسی قهر هستم تا از خاطرم نرود! اما زندگی که فرزانه پشت سر گذاشته ممکن است هر آدمی را تغییر بدهد.

**اهل هیچ باندی نیستم

بازیگر «وضعیت سفید» بعد از نمایش عکس محمدرضا شریفی نیا عنوان کرد که بعد از معرفی وی به پروژه «ساعت شنی» دیگر فرصت همکاری با شریفی نیا را نداشت. کیانی همچنین اضافه کرد: من اهل هیچ باندی نیستم و قاعده این جور بازی‌ها را هم بلد نیستم. نمی توانم به خاطر یک نقش از مدت‌ها قبل برنامه ریزی کنم و همیشه منتظر بودم تا به من تلفن شود و پیشنهادی را قبول یا رد کنم.

**حسن فتحی از بازی من خوشش نیامد

کیانی برای اولین بار از همکاری نافرجام با حسن فتحی گفت و اشاره کرد: قرار بود که در «زمانه» بازی کنم؛ حتی جلوی دوربین هم رفتم و بازی هم کردم. یک ماه روی نقشم تمرکز کرده بودم و معلم گرفته بودم و برای اینکه با شغل وکالت خوب آشنا شوم مرتب به دادگستری می رفتم و پرونده قتل‌ها را مرور می کردم و خیلی روی آن نقش کار کردم، اما در نهایت حسن فتحی گفت که بازی من را دوست ندارد و این همکاری منتفی شد. اوایل نسبت به ایشان دلخوری داشتم، اما بعد ناراحتی ام برطرف شد.

او ادامه داد: برای «شهرزاد» هم باز از ایشان پیشنهاد داشتم؛ نقش مهمی که در زندگی شهرزاد نقش موثری داشت و نقشی بلند و جدی محسوب می شد و می‌توانم بگویم بعد از شهرزاد اصلی‌ترین نقش همین بود که من بنا بود بازی کنم و اتفاقا پارتنرم هم حمیدرضا آذرنگ بود، اما گویا به مرور فیلمنامه کوتاه و این نقش کمرنگ و در نهایت حذف شد.