بالش ها

مجموعه «بالش‌ها» که در قالب ۱۵ قسمت در شبکه نمایش خانگی تولید شده، توسط صدا و سیما خریداری شده است تا ایام نوروز از شبکه دو پخش شود.

به گزارش مووی مگ به نقل از خبرآنلاین، در این مجموعه، «بالش‌ها» قصه صاحب‌هایشان را تعریف می‌کنند. صاحبان هر کدام از بالش‌ها، روحیات ویژه خودشان را دارند و هر کدام یک داستان متفاوت. داستان‌های این مجموعه فانتزی و رویایی است. این برنامه نوروز ۹۸ روی آنتن شبکه دو خواهد رفت که در تعطیلات نوروز ۹۷ شاهد پخش مجموعه «کلاه قرمزی» بود.

داریوش فرضیایی یا همان عمو پورنگ، شخصیت اصلی این مجموعه عروسکی است که نقش پندار پنبه‌زن را بازی می‌کند. او لحاف‌دوز است و به واسطه ماجراهایی وارد دنیای بالش‌ها می‌شود.

در این مجموعه عروسکی، بازیگران دیگری هم حضور دارند. یکی از بازیگران ملیکا شریفی‌نیاست که نقش پارچه فروش را به عهده دارد. همچنین حدیث فولادوند و رامبدشکرآبی که در دنیای واقعی زن و شوهر هستند، در مجموعه عروسکی «بالش‌ها» نقش پدر و مادر کودک قصه را بازی می‌کنند. امیرمحمد متقیان هم نقش سامان را بازی می‌کند که چوپان است و ماجراهای متعددی را در قصه رقم می‌زند. ارژنگ امیرفضلی هم در این مجموعه کودک، نقش یک متکدی را بازی می‌کند که اتفاقا پولدار است، اما دلش نمی‌آید پول‌هایش را خرج کند. امیر نوری در نقش پسر ارژنگ امیرفضلی ظاهر شده است