2 1 201512020480

جنيفر لاورنس بازيگر نقش اول فيلم هاي «عطش بازي» و «فرانسيس لاورنس» کارگردان همين سري فيلم ها، در حال مذاکره با جيمز کامرون هستند تا در فيلم «شيرجه» که يک درام عاشقانه متعلق به کمپاني فاکس قرن بيستم است، حضور يابند.

به گزارش مووی مگ به نقل از بانی فیلم، جيمز کامرون که با کمپاني لايت استورم خود قرار است يکي از تهيه کنندگان اين فيلم در کنار جان لاندائو، رائه سانچيني، باني جوزفسون باشد، از سال 2002 در تدارک ساخت اين فيلم است. هر چند که اين پروژه بارها بين او و مارتين کمپبل دست به دست شده است.

فيلم «شيرجه» بر اساس داستان واقعي درباره يک غواص کوبايي به اسم فرانسيسکو فرراس ساخته شده که عاشق زن فرانسوي غواصي به اسم اودري مستر ميشود. اودري تحت آموزشهاي فرانسيسکو موفق ميشود تمام رکوردهاي غواصي را بشکند. اما او در نهايت هنگامي که قصد داشت رکورد ماندن زير عمق 500 فوتي را در حالي که نفس خود را حبس کرده، بشکند، جان باخت. او در زمان مرگ تنها 28 سال داشت.

پيش نويس فيلمنامه اين اثر را مايکل استراژينسکي نوشته است. پيش از او لائه تا کالوگريديس که فيلمنامه «آواتار» را به همراه جيمز کامرون نوشته بود، پيش نويس اوليه را تهيه کرده بود. هنوز مشخص نيست جنيفر لاورنس قرار است چه نقشي در فيلم داشته باشد. اما تصور ميشود نقش اودري را به او بدهند.