20150424141821 131

به نقل از ورایتی، اسپایدرمن به ریشه‌های گرافیکی خودش باز می‌گردد و سونی اعلام کرد قصد دارد یک فیلم انیمیشن با تمرکز بر ابرقهرمان مارول را راهی پرده‌های نقره‌ای کند.

فیلم انیمیشن «اسپایدرمن» را فیل لرد و کریس میلر کارگردانان «فیلم لگو» می‌سازند و اکران آن برای ۲۰ جولای ۲۰۱۸ تعیین شده است.

لرد و میلر سازندگان فیلم‌های «جامپ استریت ۲۲» و «ابری با احتمال بارش کوفته قلقلی» هم نویسنده و هم تهیه کننده انیمیشن «اسپایدرمن» خواهند بود.  

تان راتمن رییس کمپانی سونی در «سینماکان» در لاس‌وگاس با اعلام این خبر افزود این فیلم در کنار جهان فیلم‌های زنده این ابرقهرمان ساخته می‌شود و پروژه‌ای مستقل خواهد بود.

با این حال او اطلاعاتی درباره فیلم جدید «اسپایدر من» از کمپانی مارول که قرار است ۲۸ جولای ۲۰۱۷ اکران شود، نداد. در این فیلم پیتر پارکر بار دیگر به تار تنیدن‌های خودش ادامه می‌دهد.

با ایمیل‌های سرقت رفته از کمپانی سونی در دسامبر گذشته روشن شد که این استودیو پیش از این تلاش کرده بود تا لرد و میلر را برای بخش انیمیشن خودش به کار بگیرد و در این تلاش هم شکست خورده بود.

لرد در ایمیلی پاسخ داده بود که انجام کارهای بزرگ آنجا خیلی سخت است و پیشنهاد کار از سوی سونی را رد کرده بود.

پیش از این اعلام شده بود لرد و میلر فیلمنامه فیلم دوم «فیلم لگو» را می‌نویسند و تهیه کننده آن خواهند بود. ادامه «فیلم لگو» برای اکران در سال ۲۰۱۸ در نظر گرفته شده است.