براد پیت و آنجلینا جولی تصمیم گرفته اند که ازدواجشان را رسمی و قانونی کنند.e46c8333a862023f18a297f9384ececc

بنا به گزارشات رسیده این زوج مشهور که والدین شش فرزند هستند ، در چند ماه آینده بطور رسمی و قانونی باهم ازدواج خواهند کرد.

گزارشات و شایعات حاکی از آن است که این دو ستاره مشهور هالیوود دلشان می خواهد طی یک مراسم خصوصی و بسیار ساده ازدواج کنند .این مراسم در یک کلیسای کوچک درنزدیکی منزل آنها در پاریس برگزار خواهد شد.

براد اخیرا" گفت:"بچه ها مدام درباره ازدواج از ما سئوال می کنند . در حال حاضر این موضوع خیلی بیشتر از قبل برای آنها اهمیت دارد و آنها معنی ازدواج را خیلی بیشتر از گذشته درک می کنند . بنا براین ما هم باید به این موضوع بیشتر از قبل اهمیت بدهیم و به خواسته های بچه ها توجه کنیم."

براد پیت اخیرا" اعتراف کرده است که او و آنجلینا مجبورند بخاطر شهرت بسیار زیادشان پشت دیوارها پنهان شوند.

او گفت:"در طول دهه گذشته ، زندگی من با پنهان شدن در خانه ام سپری شده است . من سعی می کنم تا حد امکان از خانه خارج نشوم زیرا بخاطر شهرتی که دارم ، وقتی به مکانهای عمومی می روم با رفتارهای عجیب و غریب برخی از طرفدارانم مواجه می شوم و از دست عکاسان سمج در امان نیستم."

" این موضع خیلی آزار دهنده و دردسر ساز است اما من و آنجی توانستیم تا حد زیادی این مشکلات را حل کنیم و با آن کنار بیاییم . ما مجبوریم در پشت دیوارها مخفی شویم اما به هر حال توانسته ایم زندگی نسبتا" آرام و خوبی داشته باشیم."

پرتال آفتاب

به جمع هواداران مووی مگ در فیس بوک بپیوندید