این فیلم در ادامه نسخه ی اول «شهر گناه» محصول سال ۲۰۰۵ ، توسط «رابرت رودریگوئز» ساخته خواهد شد.9412de68545cc102586e9b537a79423c

بنا بر اعلام كامینگ سون، «شهر گناه ۲» تحت عنوان «بانویی برای کشتن» نام دارد و مدیران تولید این اثر چندی پیش از آنجلینا جولی دعوت کردند که به نقش محوری این اثر جان بخشد. از دیگر بازیگرانی كه در این فیلم حضور داشتند می توان به کلیو اوون، بریتنی مورفی، میکی رورکی و جسیکا آلبا اشاره كرد.

«شهر گناه» شهری است پر از خشونت که در آن اداره پلیس هم در این خشونت به فساد کشیده شده است و قسمت اولش به كارگردانی «رابرت رودریگوئر»، «فرانک میلر» و «کوئنتین تارانتینو» (کارگردان مهمان) ساخته شد.این اثر نامتعارف با حضور بازیگرانی چون «میكی رورك»، «بروس ویلیس» و «جسیكا آلبا» توانست نظر مخاطبان بسیاری را به خود جلب كند.

فرانک میلر نویسنده و کارگردان آثاری چون «روح» چندی پیش اطلاعات تازه ای درباره شهر گناه منتشر و اظهار امیدواری کرد که بعد از پایان پروژه روح بتواند با وقت بیشتر به یاری رابرت رودریگز بپردازد. او البته به مشکلاتی که بر سر ساخت این فیلم موجود است نیز اشاره کرد.

فرانک میلر گفت: امیدوارم تا این مشکلات به زودی رفع شود و شهر گناه جریان ساخت را در پیش بگیرد.

قسمت نخست فیلم «شهر گناه» نتوانست انتظارات تهیه کننده ها را برآورده کند. این اثر که نام رابرت رودریگوئز را در مقام کارگردان داشت، بر اساس فیلمنامه فرانک میلر ساخته شد.

رابرت رودریگوئز خالق آثاری چون «سیاره ترور» چندی پیش هم اعلام كرد: بروس ویلیس را برای «شهر گناه ۲» می خواهم.

بروس ویلیس در بخش اول شهر گناه نیز با بازیگرانی چون میكی رورك و جسیكا آلبا همبازی بود.

شركت فیلمسازی «وینستین» چندی پیش توانست، امتیاز ساخت «شهر گناه ۲» را به دست آورد و به سرعت با «آنجلینا جولی» و« میكی رورك» برای حضور دراین پروژه وارد مذاكرات جدی شد.

رابرت آنتونی رودریگوئز ـ کارگردان مکزیکی آمریکایی ـ در ۲۰ ژوئن ۱۹۶۸ در سان آنتونیوی تگزاس متولد شده است و بیشتر به خاطر فیلم های سودآور، محبوب، مستقل و استودیویی با بودجه کم و برنامه ریزی سریع مطابق با استانداردهای هالیوودی مشهور است. رودریگوئز بسیاری از فیلم هایش را در تگزاس و مکزیک فیلمبرداری و تهیه کرده است و به او لقب «جادوگر» داده اند.

در ۱۲ سالگی فیلم «فرار از نیویورک» (۱۹۸۱) جان کارپنتر را دید و شیفته آن شد و همان زمان بود که علاقمند شد فیلم هایی شبیه به آن بسازد. همان زمان دوربین هشت میلی متری خانوادگی اش را در دست گرفت و از تمامی دور و بر خانه فیلم بر می داشت.

رودریگوئز همچنین در سال ۲۰۰۵ «ماجراهای شارک بوی و لاوا گرل» را که یک فیلم سوپرقهرمانی برای مخاطبین بچه های جاسوس بود را پخش کرد که موفقیتی بدست نیاورد و ۳۹ میلیون دلار بیشتر نفروخت. این فیلم آنچنان که در تیتراژ آن ذکر شده بر اساس داستانی نوشته پسرش ریسر که در آن زمان هفت سال داشته ساخته شده است.

پس از آن رودریگوئز درگیر ساخت فیلمی با همکاری دوست و رفیق دیرینه اش، کوئنتین تارانتینو به نام «گریندهاوس» شد که یک فیلم به سبک فیلم های اواخر دهه ۷۰ و دو فیلم با یک بلیط است و در چند سال اخیر اکران شده است.

رودزیگوئز اکثر اوقات بجز کارگردانی و نویسندگی فیلم هایش، تدوین، مدیریت فیلمبرداری، اپراتوری دوربین، اپراتوری استدی کم، آهنگسازی، برنامه ریزی تولید، مدیریت جلوه های ویژه و تدوین صدا را نیز بر عهده دارد و به این خاطر به فیلم هایش لقب «عوامل یک نفره» داده اند.

ایسنا

به جمع هواداران مووی مگ در فیس بوک بپیوندید