20161108160246 mance rayder got 1024x586

سیاران میندز که با بازی در سریال «بازی تاج و تخت» به شهرت حسابی رسید، اکنون به فهرست بازیگران فیلم جدید زک اسنایدر پیوسته است.

به گزارش مووی مگ به نقل از بانی فیلم، جمع بازیگران فیلم «لیگ عدالت» زک اسنایدر یک عضو دیگر پذیرفت و سیاران میندز که بیشتر از همه به خاطر ایفای نقش منس ریدر در سریال «بازی تاج و تخت»‌ شناخته می‌شود را به لیست نام‌هایی درخشان اضافه کرد.

این بازیگر پرکار ایرلندی مسئولیت ایفای نقش آدم‌بد داستان یعنی استپن‌وولف را بر عهده دارد که شخصیتی است که با استفاده از تکنولوژی سی‌جی‌آی ساخته می‌شود و پیش از این تنها در یکی از صحنه‌های حذف‌شده‌ فیلم امسال «بتمن مقابل سوپرمن»‌ به او اشاره شده بود. در آن صحنه، ‌شخصیت لکس لوتر با بازی جسی آیزنبرگ از طریق یک سفینه کریپتونی با یک موجود میان‌کهکشانی صحبت می‌کند که استپن‌وولف است.

سه جعبه شناور مرموز هم در این صحنه دیده می‌شوند که هواداران کمیک‌بوک‌ها به سرعت متوجه شدند این‌ها «جعبه‌های مادر» هستند که سه تعداد از آن‌ها روی زمین وجود دارد. حالا هیندز در قالب شخصیت استپن‌وولف در فیلم جدید دنبال هر سه جعبه خواهد گشت. یکی از این جعبه‌ها در جزیره آتلانتیس (خانه آکوآمن) قرار دارد، دیگری در تمیسیرا (خانه واندر وومن) است و سومی هم حالا بخشی از سایبورگ،‌عضو جدید تیم لیگ عدالت است.

چارلز روون تهیه‌کننده این فیلم می‌گوید:‌ »پیش از اینکه تاریخی به وجود بیاید… بشر، آتلانتیسی‌ها، پیش از اینکه زیر آب فرو بروند،‌ آمازونی‌ها و حتی خدایان قدیم با هم متحد شدند و تصمیم گرفتند با توجه به اتفاقی که آن موقع افتاده بود، این جعبه‌های مادر در اختیار آمازونی‌ها، بشر و آتلانتیسی‌ها قرار بگیرد. بنابراین این به ما اجازه می‌دهد وارد تعدادی از این محیط‌ها بشویم

این فیلم که پر از داستان‌ها و بازیگرهای متفاوت است، برای نخستین بار به بعضی‌ از این لوکیشن‌هاسر می‌زند و در این لوکیشن‌ها شخصیت‌های آکوامن با بازی جیسون مومو،‌ سایبورگ با نقش‌آفرینی ری فیشر، فلش با بازی ازرا میلر،‌جیمز گوردون با بازی جی‌کی سیمونز،‌ نوییدیس وولکو با بازی ویلم دفو، میرا با بازی امبر هرد و شخصیت بی‌نام جولین لوییس جونز را معرفی می‌شوند.

اگر تمام این‌ها برای‌تان کافی نبود، در این فیلم شخصیت بتمن با بازی بن افلک، واندر وومن با بازی گل گدوت، لوییس لین با بازی ایمی آدامز، آلفرد با بازی جرمی آیرونز و لکس لوتر با بازی جسی آیزنبرگ هم بازمی‌گردند.

در عین حال،‌ به نظر می‌رسد فیلم منفرد «بتمن» بن افلک به مشکل برخورده باشد. طی این چند روز برت ایستون الیس نویسنده به طورغیرعمد باعث به وجود آمدن این شایعه شد که مسئولان اجرایی کمپانی برادران وارنر اهمیت زیادی به این فیلم نمی‌دهند. البته این نویسنده «کمتر از صفر» از آن موقع تا به حال سعی کرده سوء تفاهم به وجود آمده را رفع کند.