6ca976fc582506220efe7ed721

در لیست بازیگران فراخوانده و حاضر در شروع فیلمبرداری فیلم Avengers: Infinity War، نام بری لارسون، بازیگر نقش کاپیتان مارول، دیده می‌شود.

به گزارش مووی مگ به نقل زومجی، فیلمبرداری فیلم مورد انتظار انتقام جویان: جنگ بی نهایت (Avengers: Infinity War) از تاریخ ۲۳ ژانویه ۲۰۱۷ (۴ بهمن امسال) در استودیو پاین وود آتلانتا آغاز خواهد شد. حال لیستی از بازیگرانی که برای شروع فیلمبرداری فراخوانده شده‌اند، منتشر شده است، از نکات جالب توجه این لیست می‌توان به حضور شخصیت کاپیتان مارول اشاره کرد که احتمالا برای اولین بار او را در فیلم Avengers: Infinity War مشاهده خواهیم کرد. طبق خبری که وب‌سایت امگا اندرگرند منتشر کرده است، بازیگران فراخوانده شده،‌ عمدتا بازیگران اصلی هستند که نقش مهم و بیشتری در این فیلم خواهند داشت و دیگر بازیگران در آینده اضافه خواهند شد. با این حال، وب‌سایت MovieCastingCall لیست کاملی از بازیگران حاضر در آغاز فیلمبرداری فیلم Avengers: Infinity War منتشر کرده است که تقریبا تمام نام‌هایی که پیش از این خبرها و شایعات آن منتشر شده بود، در این لیست دیده می‌شود.

این در حالی است که فیلم کاپیتان مارول (Captain Marvel) در سال ۲۰۱۹ به روی پرده خواهد رفت و طبق گفته کوین فیگ، رئیس مارول استودیو، این فیلم، منشا داستانی شخصیت کارول دانورز و تبدیل آن به کاپیتان مارول را روایت خواهد کرد. در اوایل ماه مرداد مارول تایید کرد که بری لارسون قرار است نقش کارول دانورز / کاپیتان مارول را بازی کند. با این حال، با توجه به اینکه فیلمبرداری فیلم Avengers: Infinity War و قسمت چهارم قرار است همزمان انجام شود، انتظار می‌رود کاپیتان مارول در فیلم اول بدون قدرت و در نقش یک افسر معمولی حضور داشته باشد. فیلم Captain Marvel برای اکران در تاریخ ۸ مارس سال ۲۰۱۹ (۱۷ اسفند ۱۳۹۷) برنامه‌ریزی شده است.

علاوه بر این، طبق لیست منتشر شده، تمامی اعضای گروه نگهبانان کهکشان (Guardians of the Galaxy) نیز در فیلم Avengers: Infinity War حضور خواهند داشت. پیش از این وین دیزل، صداپیشه شخصیت گروت، حضور شخصیت‌‌های نگهبانان کهکشان را در این فیلم تایید کرده بود. اما در لیست بازیگران فراخوانده شده نام کارن گیلان، بازیگر نقش شرور و منفی نبولا، نیز دیده می‌شود. او دختر تانوس است. همچنین در این لیست، نام چادویک بوزمن برای بازی در نقش تی‌چالا / پلنگ سیاه، نیز دیده می‌شود. این در حالی است که نام تام هالند برای بازی در نقش پیتر پارکر / مرد عنکبوتی، دیده نمی‌شود. هرچند طبق شایعات او در قسمت چهارم حضور خواهد داشت.

کارگردانی دو قسمت پایانی فیلم انتقام‌جویان (Avengers) بر عهده جو و آنتونی روسو، خواهد بود و کار نوشتن فیلمنامه آن بر عهده کریستوفر مارکوس و استیون مک‌فیلی است، این گروه پیش از این در دو فیلم کاپیتان آمریکا: سرباز زمستان (Captain America: The Winter Soldier) و کاپیتان آمریکا: جنگ داخلی (Captain America: Civil War) همکاری داشته‌اند. فیلم Avengers: Infinity War در اصل به عنوان دو فیلم برنامه‌ریزی شده بود، اما در ماه جولای امسال، نام قسمت دوم تغییر کرد و قرار است نام متفاوتی داشته باشد. اگرچه فیلمبرداری قسمت سوم و چهارم Avengers قرار است پشت سرهم انجام شود، اما برادران روسو تاکید کرده‌اند که آن‌ها نمی‌خواهند یک داستان را به دو بخش تقسیم کنند. آنتونی روسو در یک مصاحبه به IO9 گفت:

این دو فیلم کاملا از یکدیگر متفاوت هستند. لزوما این یک سناریو که به بخش اول و بخش دوم تبدیل شده باشد، نیست. آن‌ها فقط دو اصطلاح متفاوت هستند. من فکر می‌کنم فیلمبرداری همزمان این دو قسمت باعث ایجاد یک تصور غلط شده است.

اواخر ماه آبان، برادران روسو تصویر جدیدی را از پشت صحنه فیلم Avengers: Infinity War در اینستاگرام خود، منتشر کردند. در این تصویر برادران روسو به همراه دو شخص دیگر در حال بازدید از یکی از مکان‌های احتمالی فیلمبرداری این فیلم هستند که احتمالا در طول فیلم این راه پله عجیب را مشاهده خواهیم کرد. با این حال، هیچ اطلاعاتی از این مکان عجیب منتشر نشده است و ممکن است این راه پله پیچ در پیچ به مکانی که دکتر استرنج در آن حضور دارد، ارتباط داشته باشد. پیش از این، بندیکت کامبربچ، بازیگر نقش دکتر استفان استرنج، حضور این شخصیت را در فیلم Avengers: Infinity War تایید کرده بود. در اواخر ماه شهریور نیز، جو و آنتونی روسو نخستین تصویر از پشت صحنه پیش تولید این فیلم را منتشر کردند. در این تصویر جاش برولین در لباس مخصوص انجام موشن کپچر قابل مشاهده است، که در حال آماده شدن برای بازی در نقش تبهکار بزرگ کهکشانی به نام تانوس است. این دو همچنین در اواخر ماه گذشته تصویری را منتشر کردند که به نظر می‌رسد در فیلم Avengers: Infinity War شاهد ساخت دستکش بی‌نهایت خواهیم بود.

از سوی دیگر، کمپانی مارول در حال جذب و استخدام سیاهی لشگر برای بازی در نقش بیگانگاه فضایی در فیلم Avengers: Infinity War است.

فیلمبرداری فیلم مورد انتظار انتقام جویان: جنگ بی نهایت (Avengers: Infinity War) از تاریخ ۲۳ ژانویه ۲۰۱۷ (۴ بهمن امسال) در استودیو پاین وود آتلانتا آغاز خواهد شد. حال طبق خبری و اطلاعاتی که وب‌سایت پروجکت کستینگ منتشر کرده است، سازندگان این فیلم به دنبال استخدام سیاهی لشگر برای بازی در نقش بیگانگان فضایی در این فیلم هستند، اما مارول شرایط خاصی را برای علاقه‌مندانی که تصمیم دارند مراجعه کنند، نیز در نظر گرفته است. در اطلاعیه منتشر شده توسط این وب‌سایت، مارول اعلام کرده است:

ما اکنون به دنبال کسانی هستند که نقش بیگانگان فضایی را در پس زمینه این فیلم بازی کنند. ما به دنبال مردان و زنان از همه بخش‌های جامعه در بازه سنی ۱۸ تا ۵۰ سال هستیم که قدی بلند و هیکلی لاغر داشته باشند یا اینکه دارای بدنی ورزشکاری و عضلانی باشند. همچنین افرادی که تمایل دارند در این پروژه حضور داشته باشند، به آن‌ها اندام‌ها و بخش‌های مصنوعی اضافه خواهد شد که در طول فیلمبرداری باید به آن‌ها متصل باشد. علاوه بر این، تمام بدن این افراد رنگ آمیزی خواهد شد و در گریم برجستگی‌هایی بر روی صورت و بدن افراد ایجاد و اضافه خواهد شد.

با این حال، مارول تنها به گفتن نام بیگانگان کفایت کرده است و اطلاعاتی از نژاد این بیگانگان منتشر نکرده است، هرچند با توجه به اطلاعاتی که در این اطلاعیه وجود دارد، ارتش تانوس احتمالا از نژاد کری (Kree) تشکیل خواهد شد. پیش از این دو بار شاهد حضور نژاد کری در دنیای سینمایی مارول بوده‌ایم. شخصیت رونان با بازی لی پیس، در فیلم نگهبانان کهکشان (Guardians of the Galaxy) از نژاد کری بوده است، همچنین در فصل سوم مأموران شیلد (Agents of SHIELD) شاهد حضور یک گروه از نژاد کری بودیم.

Ronan in Guardians of the Galaxy

در فیلم انتقام جویان (The Avengers) که در سال ۲۰۱۲ به روی پرده رفت، لوکی با بازی تام هیدلستون، با استفاده از ارتش چیتاوری به زمین حمله کرد. با این وجود کمی بعید است که تانوس هم از ارتش چیتاوری در نبردهای خود استفاده کند. با این حال، در کامیک‌های مارول شاهد تعداد گونه‌ها و نژادهای بسیاری از بیگانگان فضایی هستیم و مشخص نیست که در نهایت شاهد کدام یک از آن‌ها خواهیم بود، هرچند این احتمال وجود دارد که در فیلم Avengers: Infinity War شاهد نژاد و گونه جدید از بیگانگان فضایی باشیم.

Chitauri in The Avengers

کارگردانی دو قسمت پایانی فیلم انتقام‌جویان (Avengers) بر عهده جو و آنتونی روسو، خواهد بود و کار نوشتن فیلمنامه آن بر عهده کریستوفر مارکوس و استیون مک‌فیلی است، این گروه پیش از این در دو فیلم کاپیتان آمریکا: سرباز زمستان (Captain America: The Winter Soldier) و کاپیتان آمریکا: جنگ داخلی (Captain America: Civil War) همکاری داشته‌اند. فیلم Avengers: Infinity War در اصل به عنوان دو فیلم برنامه‌ریزی شده بود، اما در ماه جولای امسال، نام قسمت دوم تغییر کرد و قرار است نام متفاوتی داشته باشد. اگرچه فیلمبرداری قسمت سوم و چهارم Avengers قرار است پشت سرهم انجام شود، اما برادران روسو تاکید کرده‌اند که آن‌ها نمی‌خواهند یک داستان را به دو بخش تقسیم کنند.

اخیرا لیستی از بازیگرانی که برای شروع فیلمبرداری فیلم Avengers: Infinity War فراخوانده شده‌اند، منتشر شده است. از نکات جالب توجه این لیست می‌توان به حضور شخصیت کارول دانورز / کاپیتان مارول با بازی بری لارسون، اشاره کرد که احتمالا برای اولین بار او را در این فیلم مشاهده خواهیم کرد. علاوه بر این، طبق لیست منتشر شده، تمامی اعضای گروه Guardians of the Galaxy نیز در فیلم Avengers: Infinity War حضور خواهند داشت. پیش از این وین دیزل، صداپیشه شخصیت گروت، حضور شخصیت‌‌های نگهبانان کهکشان را در این فیلم تایید کرده بود.

فیلم Avengers: Infinity War در تاریخ ۴ می ۲۰۱۸ (۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۷) اکران خواهد شد و در ادامه آن قسمت بدون نام فیلم Avengers در تاریخ ۳ می ۲۰۱۹ (۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۸) اکران می‌شود.