kivanc tatlitug sli 16 9 1561462664

دو هفته پیش خبر رسید که حامد عنقا با همکاری بهرنگ توفیقی سریال آقازاده را در دست ساخت دارد.

به گزارش مووی مگ به نقل از خبرآنلاین، این در حالی ست که عنقا ۹ سال پس از طراحی و نویسندگی «قلب یخی»، و البته تجربیات پربیننده تلویزیونی سینمایی این بار قصد کرده سریالی با رویکرد عاشقانه و لابد تم های گزنده اجتماعی سیاسی بسازد.

این سریال تازه در واقع چهارمین همکاری عنقا با بهرنگ توفیقی محسوب می شود. سریال‌های موفق «انقلاب زیبا»، «پدر» و «بر سر دوراهی» که توانست برای تلویزیون کم مخاطب، بیننده به ارمغان آورد.

پیش تولید آقازاده به تهیه‌کنندگی عنقا از سال گذشته و پیش از ساخت مجموعه نوروزی شبکه دو آغاز شده و پروانه ساخت آن نیز اخیرا صادر شده است.

" کیوانچ تاتلیتوغ"  سوپراستار ترک برای آقازاده راهی تهران می شود.

بعضی از عوامل این سریال خبر دادند بهرنگ توفیقی کارگردان از دو روز قبل برای رایزنی با این سوپراستار محبوب ترک راهی استانبول شده و مذاکرات اولیه در حال انجام است.

همچنین برخی از گفت‌وگوی سامیه لک به نمایندگی سریال «آقازاده» در ترکیه با مدیر برنامه‌های کیوانچ تاتلیتوغ در هفته‌های قبل و توافقات مالی با او خبر دادند.

در تماس با عنقا او گرچه این خبر را تایید نکرد اما گفته‌هایش به تکذیب خبر نیز شباهت نداشت.

او اعلام کرد: «در روزهای آینده اطلاع‌رسانی دقیق انجام خواهد شد و به زودی و در آستانه کلید زدن سریال اطلاعات تکمیلی را در اختیار رسانه‌ها قرار خواهیم داد

این تهیه‌کننده تصریح کرد: «قطعا حضور یک ستاره مرد ترکیه‌ای در یک پروژه ایرانی به هماهنگی با مراجع قانونی نیازمند است و اگر بنا به چنین اتفاقی هم باشد پیش از طی کردن این مراحل نخواهد بود

امروز خبر حضور مهدی سلطانی در سریال تازه عنقا مطرح شد و پیش از این نیز خبر رسیده بود بازیگر ناشناخته‌ای ایفای نقش اصلی زن این سریال را برعهده خواهد داشت.

تاتلیتوغ بازیگر تعدادی از آثار پرمخاطب ترکیه از جمله سریال‌هایی چون «عشق ممنوع» و «کوزی گونی» است که در ایران شهرت بیشتری دارند. در صورت تایید رسمی این خبر، می‌توان پیش بینی کرد عنقا و توفیقی عزمی جدی دارند تا موفقیت آثار تلویزیونی خود را در شبکه نمایش خانگی هم تکرار کنند، شاید به همین دلیل است که به دنبال سوپراستار ترک رفته‌اند