کیانو ریوز سریع و خشمگین

نویسنده مجموعه فیلم "سریع و خشن" از مذاکراتی با کیانو ریوز برای حضور در این مجموعه خبر داد.

کریس مورگان، نویسنده مجموعه فیلم Fast and Furious، وجود مذاکرات با کیانو ریوز برای حضور در این مجموعه اکشن را تایید کرد.

از حضور در مجموعه فیلم Speed (سرعت) و فیلم The Matrix (ماتریکس) تا حضور در مجموعه فیلم John Wick (جان ویک)، کیانو ریوز یکی از محبوب‌ترین بازیگران اکشن چند دهه اخیر هالیوود بوده و طبیعی است که شایعات زیادی مبنی بر حضور در او مجموعه‌های اکشن محبوب دیگری منتشر شود. حال در تازه‌ترین اخبار سینما و تلویزیون، مشخص شده که ریوز در حال مذاکره برای حضور در مجموعه فیلم Fast and Furious (سریع و خشمگین) است. کریس مورگان، نویسنده پنج قسمت مجموعه و همچنین نویسنده فیلمنامه فیلم Fast and Furious Presents: Hobbs and Shaw (سریع و خشمگین تقدیم می‌کند: هابز و شاو)، در مصاحبه با Screenrant تایید کرد که او با ریوز برای حضور در این مجموعه اکشن ملاقات و گفتگو کرده است. مورگان گفت:

به گزارش مووی مگ به نقل از زومیت، من با او ملاقات داشتم و در مورد این موضوع با او صحبت کردم. من خیلی وقت پیش بود که می‌خواستم او به مجموعه فست اضافه شود. سخت‌ترین چیز همیشه زمانبندی و برنامه بازیگر است تا یک نقش مناسب را برای او خلق و ایجاد کنیم. آرزوی قلبی من است که او روزی در این مجموعه حضور داشته باشد.

این برای اولین‌بار نیست که به حضور ریوز در مجموعه فیلم Fast and Furious اشاره شده است. پیش از این در تابستان امسال، دواین جانسون تایید کرد که با ریوز برای حضور در فیلم Hobbs and Shaw صحبت کرده بود. او در آن زمان گفت که به او پیشنهاد بازی در نقش رهبر Eteon پیشنهاد شده بود که در پایان فیلم هویت این شخصیت نیز فاش نشد. در حال حاضر مراحل فیلمبرداری و تولید فیلم Fast and Furious 9 (سریع و خشمگین 9) در جریان است که جانسون قرار نیست در این فیلم حضور داشته باشد. این فیلم اکشن برای اکران در تاریخ ۲۲ می ۲۰۲۰ (۲ خرداد ۱۳۹۹) برنامه‌ریزی شده است.

همچنین ریوز اخیرا در فیلم Bill and Ted Face the Music (بیل و تد با موسیقی مواجه میشوند) نقش آفرینی کرده که این فیلم قرار است در تاریخ ۲۱ آگوست ۲۰۲۰ (۳۱ مرداد ۱۳۹۹) اکران شود و او اکنون آماده حضور در قسمت چهارم فیلم The Matrix 4 و فیلم John Wick 4 می‌شود. قسمت چهارم فیلم John Wick برای اکران در تاریخ ۲۱ می ۲۰۲۱ (۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۰) برنامه‌ریزی شده است.


خواندن مقالات زیر توسط مووی مگ پیشنهاد می شود :

آیا آنجلینا جولی و کیانو ریوز رابطه ای عاشقانه را آغاز کرده اند؟!

بیوگرافی کیانو ریوز ( Keanu Reeves )

رفتار خاص کیانو ریوز خبرساز شد / او هنگام عکس گرفتن با زنان بدن آنها را لمس نمی کند! + تصاویر

حضور کیانو ریوز در بازی « Cyberpunk 2077 » طرفدارانش را شگفت زده کرد!

کیانو ریوز از سوی کمپانی فاکس در لیست سیاه قرار گرفت!