جسیکا چستین اسکار آیزاک

سریال «صحنه‌ هایی از یک ازدواج» بر اساس اثری از «اینگمار برگمان» توسط شبکه HBO و با بازی «جسیکا چستین» و «اسکار آیزاک» ساخته خواهد شد.

«جسیکا چستین» در سریالی از شبکه HBO به نام «صحنه‌هایی از یک ازدواج» نقش اول را بازی می‌کند. در این سریال همراه او، «اسکار آیزاک» نیز بازی می‌کند.

«هاگای لوی» نویسنده، تهیه‌کننده و کارگردان این سریال است. این دو بازیگر قبل از این در فیلمی به نام «یک سال بسیار خشن» در سال 2014 بازی کرده‌ بودند. چستین جانشین «میشل ویلیامز» می‌شود که به دلیل مشکلات زمان‌بندی از این سریال خارج شد.

این جدیدترین پروژه تلویزیونی «جسیکا چستین» است. در ماه سپتامبر اعلام شده بود که وی در نقش خواننده «تامی وینت» در یک سریال برای پارامونت بازی خواهد کرد. او تا به حال دو بار برای فیلم‌های «خدمتکار» و «ساعت صفر» نامزد اسکار شده است. او نیز برای همین دو نقش در گلدن گلوب نیز نامزد شده بود که توانست برای فیلم «ساعت صفر» برنده بهترین بازیگر زن شود.

در این ماه ژانویه او در فیلم اکشن «355» دیده خواهد شد.

این سریال اقتباسی است از سریالی به همین نام ساخته «اینگمار برگمن» که در تلویزیون سوئد در سال 1973 با 6 قسمت روی آنتن رفت. «لیو اولمان» و «ارلاند یوسفسن» در این سریال بازی کرده بودند.

گفته می‌شود که در نسخه جدید، نمایش عشق، نفرت، تک‌همسری، ازدواج و طلاق از طریق لنزهای یک زوج معاصر آمریکایی مورد بررسی قرار گرفته است.


خواندن مقالات زیر توسط مووی مگ پیشنهاد می شود :

دلیل رد کردن پیشنهاد بازی در فیلم « دکتر استرنج » توسط جسیکا چیستن اعلام شد

ناراحتی سوفی ترنر از خشم هواداران « بازی تاج و تخت » / جسیکا چیستن دیالوگ سانسا استارک را محکوم کرد!

تصاویر جسیکا چیستن بطور کامل از فیلم « مرگ وزندگی جون اف دونوان » حذف شد!