مجموعه فیلم‌های ترسناک به دلیل اتفاقات عجیب و غریب زیادی که حین تولید فیلم یا بعد از آن اتفاق می‌افتد (مانند جراحات، آسیب‌ها و مرگ و میر) مشهور هستند.

به گزارش مووی مگ به نقل از باشگاه خبرنگاران، در اینجا ۶ بازیگری را می‌بینید که بعد از بازی در یک فیلم ترسناک جان خود را از دست دادند.

13406948 980 

ارواح خبیثه Poltergeist

 بدون شک فیلم اصلی «ارواح خبیثه» یکی از ترسناک‌ترین فیلم‌های زمان خود است. در واقع، مردم معتقد بودند که این فیلم سینمایی و بازیگران جن زده اند. این فیلم با مرگ‌های واقعی بسیاری مرتبط است که ممکن است واقعیت داشته باشد. اولین مورد درگذشت دومینیک دون بود که در نقش دختر نوجوان خانواده جن زده بازی می‌کرد. در سال ۱۹۸۲ و همان سالی که فیلم اکران شد، او توسط همسر سابقش کشته شد.

13406949 311

جن گیر Exorcist

«جن گیر» یکی دیگر از فیلم‌های ترسناک است که می‌تواند برای ترسناک‌ترین فیلم جایزه بگیرد. این فیلم با بسیاری از چیزهای عجیب و غریب مثل آتش سوزی همراه بوده است. در زمان اکران فیلم هم یک ضربه صاعقه، صلیب ۴۰۰ ساله یک کلیسا در اطراف سالن را به زمین می‌اندازد. تهیه کنندگان این فیلم حتی یک کشیش را استخدام کرده بودند. به گفته گاردین ۹ تن از عوامل فیلم بعد از اکران در گذشتند که یکی از آن‌ها جک مک گوران بود.

13406950 525

منطقه گرگ و میش The Twilight Zone

منطقه گرگ و میش یک سریال سیاه و سفید در ژانر وحشت بود. طبق آمارها عوامل فیلم تصمیم می‌گیرند یک انفجار را در زیر هلیکوپتر ترتیب دهند که البته باعث مرگ سه نفر می‌شود. یکی از آن‌ها ویک مورو بود که قرار بود در فیلم جان دو کودک را از منطقه جنگی نجات دهد، اما با هلیکوپتر در حال سقوط سرش را از دست داد.

13406951 451

بازگشت نفرین ارواح خبیثه Poltergeist

هتر اوروک بازیگر این فیلم سینمایی بود و درست قبل از اکران آخرین فیلم سه گانه، بر اثر ایست قلبی و شوک عفونی که به خاطر تشخیص اشتباه بود، در سن ۱۲ سالگی جان خود را از دست می‌دهد.

13406952 285

یک مورد دیگر از ارواح خبیثه Poltergeist

واعظ شرور در «ارواح خبیثه ۲» هنوز هم کابوس‌هایی را برای مخاطبان سینمایی به وجود می‌آورد. نقشی که توسط جولیان بک بازی شد و او در مرحله پس از تولید فیلم درگذشت. البته چند سال پیش از آنکه در این فیلم بازی کند به بیماری سرطان معده مبتلا شده بود و چهره بی روح و استخوانی اش در فیلم نیز به دلیل ابتلایش به این بیماری بوده است.

13406953 588

باز هم جن گیر Exorcist

واسیلیک مالیاروس، که نقش مادر کشیش را در فیلم «جن گیر» بازی می‌کرد، ۹ روز پس از مرگ مک گوران، درگذشت. البته او ۸۹ ساله بود و دلیل مرگ او نیز کهولت سن اعلام شد.


خواندن مقالات زیر توسط مووی مگ پیشنهاد می شود :

10 فیلم ترسناکی که نمی توانید با چراغ خاموش آن ها را ببینید! + تصاویر

10 فیلم ترسناک که ضربان قلب شما را بالا می برد! + تصاویر

10 فیلم ترسناک برتر سال 2020 به انتخاب « رولینگ استون »