242rn23

Zarinلوح زرین هفته را به استاد عزت الله انتظامی اهدا میکنیم که در سن 91 سالگی تصمیم گرفته مقابل دوربینِ مسعود کیمیایی برود و در فیلم جدیدش به ایفای نقش بپردازد.

عزت الله انتظامی با شور و احساس فراوانی نسبت به بازی در فیلم جدید آقای کیمیایی اظهار نظر کرده و همچنین در مورد بازی در فیلم جدید داریوش مهرجویی هم گفته که اگه مجوزش را بدست بیاورد، در آن هم بازی خواهد کرد.

این انرژی و سرزندگی استاد باعث شد که ما کلی انرژی بگیریم و بخواهیم یک لوح زرین تقدیمشان کنیم. از این رو، به دلیل آنچه که « انرژی و سرزندگی بازیگر مملکت در سن 91 سالگی » می نامیم، لوح زرینی را به استاد عزت الله انتظامی تقدیم می کنیم و آرزوی سلامت و طول عمر داریم برای ایشان.

23r2rij4o23ff

68466در هفته ای که گذشت ، سرکار خانم مهناز افشار که در چند هفته اخیر به شدت تحت فشار اظهار نظرهای مختلف درباره زندگی خصوصی اش و مشخصا، همسرش و پدر همسرش قرار گرفته، در توییتر چند مطلب پشت سر هم ارسال کرد که نشان داد روزگار خوشی را نمی گذراند.

مهناز افشار در بخشی از مطالبی که منتشر کرده گفته : « برخى تحت تاثير اين دروغ‌ها آرزوى مرگ فرزند تازه به دنيا آمده‌ام را كردند. من از آنها گلايه‌اى ندارم اما ناشران اين دروغ‌ها را نخواهم بخشيد. »

ما اینجا هفته پیش به همسر ایشان بابت اظهار نظر نسنجیده تمشک زرینی تقدیم کردیم اما لطفا دیگر مسائل را اینقدر پیچیده نکنید! دوستان عزیز دنیای مجازی، چنانچه انتقادی از افراد دارید آن را با زبان احترام بیان نمائید و از مطرح کردن توهین های زشت و ناپسند به هر فردی بپرهیزید. فرزند مهناز افشار در هر کجای دنیا هم که متولد شده باشه، بهترین لحظه برای خانواده ایشان به همراه آورده و آرزوی مرگ کردن و این حرفها دیگه زشته به خدا، خجالتم خوب چیزیه آخه!

از این رو، به دلیل آنچه که « بی احترامی به خانواده خانم افشار » می نامیم، تمشک زرین را به افرادی تقدیم می کنیم که یاد نگرفته اند انتقادشان را محترمانه مطرح کنند و زبان به بد و بیران باز نکنند. امیدواریم در آینده کمتر شاهد چنین مسائلی باشیم.

3019org ad45sal

68466آقا در اولین قسمت از برنامه « ماه عسل » با اجرای احسان علیخانی اتفاق عجیب و غریبی رخ داد که ما رو مجبور به اهدای تمشک زرین به این برنامه تلویزیونی کرد. در اولین قسمت از این برنامه که به مناسبت ماه مبارک رمضان آغاز شده، یک زوج جوان مقابل احسان علیخانی نشستند که داستان زندگی شان عجیب بود.زوج جوانی که پنج سال از زندگی مشترکشان می گذشت، زمانی که تنها یک سال از مراسم نامزدیشان گذشته بود یک جروبحث كوچك منجر به اين شده بود كه شازده دوماد برای اثبات عشق خود به همسرش خود را از بالكن طبقه دوم به پایین بياندازد!

آقا نکنید اینکارها رو تو رو خدا! این چه کاریه اخه! بجای حل کردن مشکلات با زبان، شما رفتی خودت رو از بالکن به پایین انداختی که بگی اره من عاشقتم!؟ شانس نیاوردی از همون سمت مستقیم نرفتی دیار باقی! نکته جالب درباره این عزیز این بود که اعلام کرد اصلا بابت کاری که انجام داده پشیمان نیست!

بهرحال، به دلیل آنچه که « دعوت از مهمانانی اشتباه به برنامه ماه عسل » می نامیم، تمشک زرینی را به سازندگان این برنامه اهدا میکنیم که فراموش کرده اند در این برنامه باید معنویات و تصمیمات درست در زندگی و در مجموع، لحظات آموزنده را اشاعه دهند نه پریدن از بالکن و فریاد زدن جمله « عاشقتممممم» در هنگام سقوط!

11050811 85180863823316342469

68466آقا در آخرین لحظات ارسال مطلب ستون این هفته برای انتشار، یک موردی منتشر شد که حیفم اومد به این مورد هم یک تمشک زرین ندم و ستون رو ببندم!

این خبر هم با انتشار تصویری از گریم سیروس کهوری نژاد در نقش باراک اوباما منتشر شد که بعد در تکمیل خبر عنوان شد این گریم مربوط به فیلمی تحت عنوان « فیلسوف های احمق » هست که ظاهرا قراره فیلمی کمدی باشه و به تمسخر فیلمهایی مانند « آرگو » ، « 300 » ، « گلاب » و « پلی آهنی » بپردازد. ظاهرا در این فیلم حمید لولایی هم قرار هست در نقش بنیامین نتانیاهو ایفای نقش کند و تورج نصر هم در نقش جان استیوارت که کارگردان فیلم« گلاب » بوده حضور داشته باشد.

آقا ما همیشه معتقدیم که باید برای مقابله با این حجم از تبلیغات منفی علیه کشور عزیزمان ، اثری در خور توجه و شایسته ساخته بشه که بتونه به خوبی ایران عزیزمان رو به دنیا معرفی کنه. اما آخه آقایان فیلمساز، این چه وضعشه! شما به جای پرداختن به یک سوژه وطنی ناب که بتونه در جهان اسم ایران رو سرافراز کنه، بساط تمسخر این و آن را بنا کرده اید؟! « آرگو » کمدی بود؟ « گلاب » کمدی بود؟ « 300 » کمدی بود؟ آیا فکر میکنید با تمسخر افراد قرار هست یک واکنش شایسته از خودتان نشان دهید؟

بهرحال، ما اینجا ضمن اعلام این موضوع که کلی توی ذوقمان خورده بابت انتشار این خبر، به دلیل آنچه که « فرصت سوزی و هدر کردن پول بی زبون به بهانه مقابله با تهاجم فرهنگی » می نامیم، تمشک زرینی را به سازندگان این اثر که گفته اند قرار هست فیلمشان جوابیه رسمی باشد به تبلیغات علیه کشورمان(!) تقدیم می کنیم و به این عزیزان اعلام می کنیم که برای مقابله با یک اثر جدی علیه یک کشور، هیچوقت هجو همان آثار توسط کشوری که بهش حمله فرهنگی شده ساخته نمی شود!

 

ذره بین            

* شما می توانید گزینه های " لوح زرین بگیر یا تمشک بگیر" سینمایی یا تلویزیونی تان را به ما معرفی کنید تا آنها را در همین بخش معرفی کرده و جوایزشان را تقدیمشان کنیم!

این مطلب بصورت اختصاصی برای سایت " مووی مگ " به نگارش درآمده و برداشت از آن جز با ذکر دقیق منبع و اشاره به سایت مووی مگ، ممنوع بوده و شامل پیگیرد قانونی می شود.

به جامعه مجازی سایت مووی مگ بپیوندید و دوستان سینمایی جدید پیدا کنید!