uhiu33r355667473o

در تاریخ سینما شخصیت های ترسناک معروفی خلق شده اند که طی سالهای متمادی موفق به ترساندن مخاطبین سینما شده اند و نام خود را در تاریخ سینما ماندگار کردند. به همین بهانه اینبار در آزمون سینمایی مووی مگ ، 10 شخصیت ترسناک معروف تاریخ سینما را انتخاب کرده ایم که شما می بایست نام صحیح این شخصیت را از میان گزینه های موجود انتخاب نمائید و از سنجش آزمون سربلند خارج شوید!

آیا درباره اطلاعتتان نسبت به « شخصیت های معروف ترسناک تاریخ سینما » مطمئن هستید؟ پس بهتر هست آزمون سینمایی طراحی شده توسط مووی مگ را بگذرانید تا در این مورد اطمینان حاصل نمائید.

در بخش « آزمون سینمایی » وضعیت آزمون با سه رنگ تعیین شده است :

رنگ سبز : چنانچه در مقابل نام فیلم رنگ سبز به نمایش در آید بدین معناست که شما آزمون مورد نظر را با موفقیت پشت سر گذاشته اید و نمره قبولی را کسب کرده اید.

رنگ قرمز : چنانچه شما رنگ قرمز را در مقابل نام فیلم مورد نظرتان مشاهده نمائید، بدین معناست که شما در آزمون ، حد نصاب نمره لازم را کسب نکرده اید و به عبارت ساده تر، در این آزمون رد شده اید!

رنگ زرد : این رنگ نشانه این است که شما در این آزمون شرکت نکرده اید.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------

* نکته : برای استفاده از « آزمون سینمایی » شما باید در جامعه مجازی سایت مووی مگ ثبت نام کرده و سپس اقدام به گذراندن آزمون های سینمایی کنید. شما می توانید به راحتی و بصورت رایگان در این جامعه مجازی سینمایی ثبت نام کرده و علاوه بر پیوستن به دوستان سینمایی دیگر و شرکت در بحث های مختلف سینمایی، از امکانات بی نظیری که در این جامعه مجازی در نظر گرفته شده استفاده نمائید.

برای دسترسی به بخش « آزمون سینمایی » از منوی بالای سایت بر روی بخش « مطالب » رفته و سپس به « آزمون سینمایی » وارد شوید یا بر روی آیکون انتهای این صفحه کلیک نمائید.

quiz3tt