the conjuring87

فیلم « احضار روح / The Conjuring » از جمله موفق ترین ترین فیلمهای ترسناک ساخته شده در سال 2013 بود که موفق شد طرفداران بسیاری را در سرتاسر جهان بدست آورد. اینبار در آزمون سینمایی مووی مگ تصمیم گرفتیم تا آزمونی را براساس این فیلم ترسناک مشهور طراحی کنیم تا میزان علاقه مندی شما به این فیلم ارزیابی نمائیم!

آیا درباره اطلاعتتان نسبت به فیلم « احضار روح » مطمئن هستید؟ پس بهتر هست آزمون طراحی شده توسط مووی مگ را بگذرانید تا در این مورد اطمینان حاصل نمائید.

در بخش « آزمون سینمایی » وضعیت آزمون با سه رنگ تعیین شده است :

رنگ سبز : چنانچه در مقابل نام فیلم رنگ سبز به نمایش در آید بدین معناست که شما آزمون مورد نظر را با موفقیت پشت سر گذاشته اید و نمره قبولی را کسب کرده اید.

رنگ قرمز : چنانچه شما رنگ قرمز را در مقابل نام فیلم مورد نظرتان مشاهده نمائید، بدین معناست که شما در آزمون ، حد نصاب نمره لازم را کسب نکرده اید و به عبارت ساده تر، در این آزمون رد شده اید!

رنگ زرد : این رنگ نشانه این است که شما در این آزمون شرکت نکرده اید.

* نکته : برای استفاده از « آزمون سینمایی » شما باید در جامعه مجازی سایت مووی مگ ثبت نام کرده و سپس اقدام به گذراندن آزمون های سینمایی کنید. شما می توانید به راحتی و بصورت رایگان در این جامعه مجازی سینمایی ثبت نام کرده و علاوه بر پیوستن به دوستان سینمایی دیگر و شرکت در بحث های مختلف سینمایی، از امکانات بی نظیری که در این جامعه مجازی در نظر گرفته شده استفاده نمائید.

برای دسترسی به بخش « آزمون سینمایی » از منوی بالای سایت بر روی بخش « مطالب » رفته و سپس به « آزمون سینمایی » وارد شوید یا بر روی آیکون انتهای این صفحه کلیک نمائید.

quiz3tt