image 13960518423 namdari 4

در حالیکه مدت زیادی از انتشار عکس‌های خبرساز آزاده نامداری مجری تلویزیون نمی‌گذرد، صبح امروز شایعاتی درباره دستگیری او به محض ورود به ایران منتشر شد. البته این خبر تایید نشده و مدیرکل زندان‌های استان تهران خبر دستگیری او در فرودگاه را تکذیب کرد.

ابتدای مرداد بود که چند عکس از آزاده نامداری به همراه خانواده‌اش در فضای مجازی منتشر و به‌سرعت به یک جنجال رسانه‌ای تبدیل شد. او در این عکس‌ها که گفته می‌شد در سوییس گرفته شده، بدون حجاب بود. هرچند که نامداری با انتشار یک ویدیو توضیحاتی داد، اما در فضای مجازی واکنش‌های تندی از طرف کاربران ابراز شد و او به «ریاکاری» متهم شد.

عده‌ای هم انتشار عکس‌های او را نقض حریم خصوصی دانستند و از جمله کامبیز نوروزی حقوقدان با انتشار یادداشتی از منتشر شدن عکس‌های او انتقاد کرد و مساله را با ماجرای مشابهی که برای مینو خالقی منتخب مردم اصفهان در انتخابات مجلس رخ داده بود، مقایسه کرد.

در حالی که آتش این جنجال سرد شده بود، صبح امروز کانال تلگرام سینمادیلی خبر داد که آزاده نامداری روز گذشته به محض ورود به ایران دستگیر شده است. این کانال نوشت «یکی از مسئولان فرودگاه امام خمینی» خبر بازداشت او را تایید کرده و از آزادی او خبری در دست نیست.

اما خبرگزاری میزان وابسته به قوه قضائیه کمی بعد به نقل از مدیر کل زندان‌های استان تهران خبر منتشر شده درباره دستگیری آزاده نامداری در فرودگاه را تکذیب کرد. خبرگزاری مهر هم نوشت مصطفی محبی مدیرکل زندان‌های استان تهران در جمع خبرنگاران درباره خبر بازداشت نامداری گفته است: «چنین چیزی را نداشتیم

هنوز نامداری یا خانواده‌اش به این خبر واکنشی نشان نداده‌اند.