image 13960915490 914769632

در حالی که چند شبکه زیر مجموعه GEM از نیمه آذر از دسترس خارج شده‌اند و برنامه‌های آنها تنها از طریق گیرنده‌های مخصوص پخش شود، از چند شب گذشته شبکه PMC که به عنوان قدیمی ترین شبکه موزیک ایرانی فعالیت می‌کند اقدام به پخش مکرر ویدیو کلیپ فیلم «قاتل اهلی» کرده است. این اتفاق در حالی رخ داده که پیش از این پولاد کیمیایی از رابطه تهیه کننده «قاتل اهلی» با برخی شبکه‌های ماهواره‌ای خبر داده بود.

به گزارش مووی مگ به نقل از آی سینما، تنها کافی است سری به قدیمی ترین شبکه موزیک ماهواره‌ای بزنید تا متوجه شوید PMC  اقدام به پخش مکرر ویدیو کلیپ فیلم سینمایی «قاتل اهلی» با صدای امیر عباس گلاب می‌کند.

این موزیک ویدیو در روزهای گذشته، بارها از شبکه PMC روی آنتن رفت و پخش آن ادامه دارد. در این موزیک ویدیو که با کیفیت بسیار بالایی از این شبکه ماهواره‌ای پخش می‌شود صحنه‌های بسیاری از فیلم وجود دارد که می‌توان از آن به عنوان تبلیغ یاد کرد.

پیش تر این موزیک ویدیو در بسیاری از صفحات اجتماعی پخش شده بود، اما کیفیت آن قابل مقایسه با آنچه از این شبکه ماهواره‌ای پخش می‌شود نیست.

پولاد کیمیایی یک سال پیش، تهیه کننده «قاتل اهلی» را عامل پخش شدن تبلیغات «کارگاه آزاد فیلم» از شبکه GEM عنوان کرده بود حال به نظر می‌رسد با اعلام مسئولان شبکه GEM در مورد از دسترس خارج شدن بسیاری از شبکه‌های زیر مجموعه آن، روش‌های جدیدی برای تبلیغ فیلم‌های ایرانی در شبکه‌های ماهواره‌ای امتحان می‌شود.