لیلا اوتادی

لیلا اوتادی بازیگر سینما و تلویزیون درباره حواشی به وجود آمده درباره مجموعه «۱۳ شمالی» توضیحاتی را مطرح کرد.

به گزارش مووی مگ به نقل از صبا، چندی پیش لیلا اوتادی بازیگر مجموعه شبکه نمایش خانگی «۱۳ شمالی» در صفحه مجازی خود نوشت که یکی از بازیگران خانم این مسابقه با مجری و بالادستی‌ها ارتباطی خاص داشته و به همین دلیل او تصمیم گرفته از این کار جدا شود.

در پی صحبت‌های جنجالی اوتادی، رضا جاپلقی تهیه‌کننده اثر خواستار پیگیری مراجع قضایی و وزارت ارشاد شد و به «صبا» گفت: شکایت صورت گرفته است و منتظر برگزاری دادگاه هستیم.

لیلا اوتادی که تا امروز در واکنش به این مسایل سکوت کرده بود درباره جزییات این اتفاق گفت: تهیه‌کننده سریال «۱۳ شمالی» در مصاحبه اخیر خود گفته است که من در طول کار رضایت خود را از شرایط اعلام کرده ام ولی اینگونه نیست و من دو سه بار اواسط کار می‌خواستم انصراف دهم ولی با پادرمیانی دوستان ماندم.

وی با اشاره به اینکه از همان اول شرایط نابسامان وجود داشت، بیان کرد: رضا جاپلقی روز اول که من و دو نفر دیگر از بازیگران از شرایط ناراضی بودیم اعلام کرد که بی‌تقصیر است پس چطور الان می‌گوید که من از این شرایط راضی بوده ام؟

این بازیگر ادامه داد:‌ من احساس می کردم کامبیز دیرباز هم بنابه معرفتی که داشت برای اینکه برنده‌ای برای این مسابقه وجود داشته باشد کار را ادامه داد، ولی در کل من و دو بازیگر دیگر این نارضایتی را داشتیم و این بحثی بود که تهیه‌کننده «۱۳ شمالی» از آن مطلع بود و به ما گفت که شرمنده‌ام و نمی‌توانم کاری انجام دهم. امروز نمی‌دانم چرا آقای جاپلقی این حرف‌های ضد و نقیض را می‌زنند.

اوتادی درباره حضور بازیگران خانم در این مسابقه اظهار کرد: حتی از شروع کار قول حضور بازیگرانی همچون هانیه توسلی، ویشکا آسایش و بازیگرانی در این سطح را در کنار من داده بودند و من اولین بازیگر خانمی بودم که قرارداد بستم اما متاسفانه این قرارداد هیچ وقت به واقعیت نپیوست، البته درباره بهاره افشاری موضوع فرق دارد و او واقعا شخصیت دوست داشتنی ای دارد.

وی افزود: قول و قرار ما در پروژه هیچ وقت عملی نشد. قرار بر این بود شخصی حضور داشته باشد که عادلانه و با رسمیت قضایی ناظر این مسابقه باشد ولی این اتفاق نیفتاد و همه چیز میلی پیش رفت.

این بازیگر درباره صحبت مطلب جنجالی اش در اینستاگرام بیان کرد: بعد از اینکه من آن جواب را در استوری صفحه شخصی‌ام در جواب یکی از سوال کنندگان نوشتم رضا جاپلقی تماس گرفت و گفت این سوال پیش آمده که چه کسی بالادستی است؟ ای کاش شما اسمی می‌گفتید. من حتی به او گفتم اگر لازم باشد صحبت می‌کنم و می‌گویم که شما کاره‌ای نبودید و افرادی دیگر باعث این مشکلات شده اند ولی متاسفانه تهیه‌کننده سریال «۱۳ شمالی» راه دیگری را انتخاب کردند و مسایلی که وجود خارجی نداشت به رسانه‌ها توضیح دادند.

اوتادی در پایان گفت:‌ به چه صورت است که من دو تا شکایت هم به حراست هم به نمایش خانگی فرستادم ولی هیچ کدام پیگیری نشدند. الان هم گفتند از من شکایت شده ولی هنوز هیچ ابلاغیه‌ای به دست من نرسیده و فقط در حد حرف بوده است.