انتقاد تند ترانه علیدوستی از ابراهیم حاتمی کیا / کاش از رفتار غیرانسانی که با این دو انسان کردید خجالت بکشید!

 ترانه علیدوستی

اتفاقات مراسم اختتامیه جشنواره فیلم فجر هنوز هم با حواشی فراوانی همراه است و چهره های سرشناس در فضای مجازی نسبت به آن واکنش های گوناگونی داشته اند.

در اینباره ترانه علیدوستی نیز متنی در صفحه اینستاگرامش منتشر کرده و در آن از ابراهیم حاتمی کیا بابت رقم زدن اتفاقات مراسم اختتامیه جشنواره فیلم فجر انتقاد کرده است.

ترانه علیدوستی نوشت:

iتوهین به دیگران و استهزای اونها، به معنای محق و بزرگ بودن شما نیست. بلکه بیشتر یادآور بی اعتماد به نفسی و حقارت تعدادی پهلوان پنبه است. کاش از رفتار غیرانسانی که با این دو انسان کردید خجالت بکشید، و بعد از این حواستون رو صرف کارها و بلکه ارتقای آثار متوسط خودتون بکنید.

مطالب مرتبط 

دیدگاه‌ها

+9

یه آدم ساده.

اخبار سینمای ایران 24 بهمن 1396
رئیس صدا و سیما اعلام کرد : حق با ابراهیم حاتمی کیا بود / به برنامه « هفت » تذکر دادیم!

و دیگر هیچ...
-4

philosophos

اخلاق سکولار و متناقض که مبنای اون بر منافع فردی و حزبی هست، یعنی اول «توهین به دیگران و استهزای اونها» رو مذمت کنی و بعد با اعتمادبنفس کاذب و خودبزرگ‌بینی و با تمسخر و توهین به آثار فاخری مثل به وقت شام بگی آثار متوسط!
-5

صادق

خانم علیدوستی
اعتماد به نفس کاذب شما پس از بازی کردن در درام افراطی آقای فرهادی و بازی در سریال رمانس و به اصطلاح تاریخی شهرزاد چنان افزایش پیدا کرده است که بدون توجه به اصول اخلاقی ارزشمندی از جمله احترام به پیشکسوت به راحتی چشمانتان را بر روی همه چیز می بندید و درباره یکی از بزرگترین شخصیتهای سینمای کشورمان آقای حاتمی کیا که الحق در به تصویر کشیدن فضای جامعه و مشکلات حکومت و بدون استفاده از حربه کثیف سیاه نمایی کاملا موفق عمل کرده اند چنین کلماتی زشتی را بر زبان می آورید که این مسئله واقعا از نظر هر انسان فرهیخته ای زشت وزننده محسوب میشود.......
-8

Mohsen@

ادم های کوچکی که فکر می کنند با صحبت در مورد بزرگتر از خودشون بزرگ می شند نمونه اش این مثلا بازیگر

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی

جستجو