1815963 954

فریماه فرجامی بازیگر سینما که آخرین بار در سال 1382 با فیلم «کاغذ دیواری زرد» مقابل دوربین قرار گرفته بود ، پس از 11 سال با فیلم «تاول» به کارگردانی بهمن کامیار به دنیای بازیگری بازگشته است. به گزارش مووی مگ به نقل از کافه سینما، فریماه فرجامی که در بیش از یک دهه گذشته با ابتلا به بیماری از بازیگری دور مانده بود ، این روزها با طی درمان و مراقبت های پزشکی در شرایط جسمانی خوبی به سر می برد و با روحیه ای مناسب در مقابل دوربین قرار گرفته و ایفاگر نقش زنی بنام طلعت بود که در یک خوابگاه با شخصیت اول داستان هم اتاق است و با ماجراها و اتفاقاتی که برای دختر جوان می افتد همراه می شود. فیلم «تاول» به تهیه کنندگی و کارگردانی بهمن کامیار در مرحله تصویربرداری قرار دارد و فیلمنامه آن یک درام اجتماعی به قلم بهمن کامیار است كه در خلاصه آن آمده: تاول كه مي زند بايد از آن رها شوي ، رهايي از بندهايي كه گره آن بازشدني نيست و تا باز نشود ، بار اين زخم بر دوش خواهد ماند.

فيلمبرداري "تاول" در لوکیشن هایی همچون شهرك سينمايي دفاع مقدس ، بيمارستان عمل ، پانسيون و امامزاده پنج تن لويزان انجام مي شود و تا هفته های آینده مراحل تصویربرداری آن به پایان خواهد رسید.

در فیلم «تاول» بازیگرانی چون ، هستی مهدوی فر ، حسین سلیمانی ، نگار عابدي ، افشین سنگ چاپ، میرطاهر مظلومی ، صدرالدین حجازی ، عباس موسوي و فرشته عروجي با حضور آشا محرابي و هنرمندي فريماه فرجامي به ایفای نقش پرداخته اند. از ديگر عوامل اين فيلم می توان به مجری طرح : رضا زنده جاه ، مدير فيلمبرداری : حسین ناظریان ، طراح چهره پردازي : مهري شيرازي ، مدير توليد: رضا بشيري ، مدیرصدابرداري: فرشید كيوان مهر، طراح صحنه و لباس : شهرام غديري فر ، مديربرنامه ريزي و دستيار اول كارگردان: فرزاد ظريفي ، منشي صحنه : فرشته عروجي ، عكاس: ايران انتظام و مشاور رسانه اي و مدير روابط عمومي : ميثم محمدي اشاره كرد