20160824165747 31

پس از قطعی شدن حضور محمدرضا گلزار در مجموعه «عاشقانه»، ساره بیات نیز به این پروژه پیوست.

این مجموعه به کارگردانی منوچهر هادی و تهیه‌کنندگی مهدی گلستانه همچنان در مرحله پیش‌تولید به سر می‌برد و براساس برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته، اواخر شهریور ماه مقابل دوربین خواهد رفت.

به گزارش مووی مگ به نقل از ایسنا، سازندگان این مجموعه پس از قطعی شدن حضور محمدرضا گلزار به عنوان یکی از نقش‌های اصلی، با ساره بیات نیز برای حضور در این پروژه به توافق رسیده‌اند. ساره بیات نیز مانند گلزار در سریال «عاشقانه» اولین همکاری خود را با منوچهر هادی تجربه خواهد کرد. بیات به تازگی بازی در فیلم‌های سینمایی «لابی» و «جاده باریک می‌شود» را به پایان رسانده است و با مجموعه «عاشقانه» برای اولین بار در در یک سریال شبکه خانگی حضور پیدا کرده است.

«عاشقانه» جزو آثار پر بازیگر تولیدات شبکه نمایش خانگی محسوب می‌شود و در روزهای آتی قرار است چندین بازیگر مطرح دیگر نیز به آن اضافه شوند. این مجموعه ١٥ قسمتی در تهران، شمال کشور و دبی مقابل دوربین خواهد رفت. در خلاصه داستان «عاشقانه» که مضمونی اجتماعی دارد آمده است که « آرامش ظاهری زندگی چند زوج جوان با ورود یک زن، به هم می‌ریزد... .»

نگارش متن‌ توسط علیرضا کاظمی‌پور و سعید جلالی در حال انجام است و تا روزهای پایانی تولید نیز ادامه خواهد داشت.

عوامل اصلی این پروژه عبارتند از: کارگردان: منوچهر هادی، تهیه کننده: مهدی گلستانه، نویسندگان: علیرضا کاظمی‌پور، سعید جلالی، مدیر تصویربرداری: محمد افسری، مدیر تولید: شهاب علی‌بخشی، طراح صحنه: رضا مهدی‌زاده، چهره‌پردازی: امید گل‌زاده، تدوین: موحد شادرو، آهنگساز: بهزاد عبدی، طراح لباس: الهام شعبانی، صدابردار: وحید دوزنده، برنامه‌ریز: سیدجواد حسینی، دستیار یک کارگردان: علی سخنگو، مشاور تهیه: محسن قاسمی، مشاور رسانه‌ای: امین اعتمادی، عکاس: سهراب ولدبیگی، پشت صحنه: مهدی کریمی، علی ساعدی، فضای مجازی: محمد حیدری، دستیار اول طراح صحنه: مسعود تاروردی، دستیار کارگردان: شهاب محسن‌نژاد، مدیران تدارکات: حسین فیض‌آبادی، یوسف آقایی، دستیار لباس: سما ستوده، تدارکات: سعید محبوبی، محسن ظفری، مهدی حیدری، محمد الماسی، سرمایه گذاران: محمدرضا نادری، مهدی گلستانه.