5746657711

در حالی که داوود میرباقری سازنده سریال‌های «امام علی» و «مختارنامه» قرار است سرانجام سریال جدیدش «سلمان فارسی» را بسازد، گمانه زنی درباره حضور شهاب حسینی در نقش اصلی این مجموعه تلویزیونی تاریخی رد شده است.

میرباقری قبلا گفته بود تا پایان امسال این سریال عظیم جلوی دوربین می‌رود و شاید تا 5 سال دیگر به آنتن تلویزیون برسد. اما در حالی که خبرهایی از حضور شهاب حسینی به عنوان بازیگر نقش سلمان منتشر شده بود، مدیر تولید سریال «سلمان فارسی» این خبر را تکذیب کرده است.

عبدالحی مدیرتولید این سریال تلویزیونی به باشگاه خبرنگاران جوان گفته است: «هنوز درباره نقش سلمان و حتی بازیگران اصلی کار داوود میرباقری و مشاوران به جمع‌بندی نرسیده‌اند ولی مطمئناً در گزینه‌های این نقش شهاب حسینی قرار ندارد. او جزو بازیگران صاحب‌نام، توانمند و حرفه‌ای دنیای سینما و تلویزیون است اما خبر مربوط که به واسطه گمانه‌زنی‌ها و رایزنی‌های رسانه‌ای به دست آمده، صحت ندارد

میرباقری قبل از «مختارنامه» قصد داشت سریال درباره سلمان را بسازد. او قصد دارد از تولد تا مرگ این شخصیت تاریخی را که از اصحاب مشهور پیامبر اسلام بوده، به تصویر بکشد.