2 1 201466185323

به گزارش مووی مگ به نقل از بانی فیلم،آنجلینا جولی در مصاحبه ای با مجله هفتگی زنان استرالیا گفت که در زندگی مشترک با «برد پیت» باید تلاش زیادی کرده و وقت زیادی صرف کند.

آنجلینا گفت: «حفظ زندگی مشترک و بزرگ کردن بچه ها می تواند کار سختی باشد. ما خیلی برای پرورش خانواده و اطمینان حاصل کردن از اینکه تمام اعضای خانواده سالم هستند و ارتباط بین همه برقرار است تلاش می کنیم... باید مطمئن باشی که کارت مانعی برای انجام وظایفت نمی شود و کاری نمیکنی که فشاری به خانواده ات وارد کند».

آنجلینا جولی و برد پیت در سال 2005 پس از همکاری در فیلم «خانم و آقای اسمیت» با یکدیگر آشنا شدند. برد به تازگی از «جنیفر انیستون» جدا شده بود و آنجلینا در سال 2003 از «بیلی باب تورنتون» طلاق گرفته بود. چند ماه بعد آنها «مدوکس»، اولین فرزند خوانده جولی، را از پرورشگاهی در کمبوجه به فرزندی پذیرفتند.

برد آنجلینا را در سفر به اتیوپی برای به فرزندی گرفتن «زاهارا مارلی»، دومین فرزند خوانده آنها، همراهی کرد. در سال 2006 اولین فرزند آنها به دنیا آمد. این زوج اکنون 6 فرزند دارند.

این دو بالاخره در آگوست 2014 پیوند ازدواج خود را در حضور فرزندانشان و در یک مهمانی اختصاصی رسمی ساختند. آنجلینا می گوید از اینکه ازدواج کرده ام و برد پیت همسرم است بسیار خوشحالم.