2015091912666022 31

لئونار دی کاپریو در یک درام گانگستری از دهه ۱۹۸۰برای شبکه شوتایم نقش‌آفرینی می کند.

به گزارش مووی مگ به نقل از مهر ، هر چند دی کاپریو ممکن است حالا حالاها جایزه اسکار را دریافت نکند، اما شاید به دریافت یک جایزه امی فکر کند. ستاره مورد علاقه مارتین اسکورسیزی برای بازی در سریالی تلویزیونی علاقه نشان داده که داستانی از درامی گانگستری از دهه ۱۹۸۰را روایت می‌کند و وال استریت را تحت تاثیر قرار می‌دهد.

fرت جانسون نویسنده فیلمنامه این سریال تلویزیونی است که بر رابطه‌ای به طول یک دهه بین رییس مافیا و یک مامور فدرال تاکید دارد و هر یک از آنها از کدهای خودشان برای اداره سازمان استفاده می‌کنند. این ماجرا در دهه ۱۹۸۰در بروکلین اتفاق می‌افتد و بار دیگر ظرفیت‌های وال استریت را در برابر مافیا و اف‌بی‌آی به چالش می‌کشد.

دی کاپریو تهیه کننده این مجموعه در کمپانی خودش یعنی «اپین وی» است و نوشتن داستان اقتباسی این مجموعه تلویزیونی با تمرکز بر کتاب «جستجوکننده» نوشته سیمون توین نیز همراهی می‌کند. او یک قرارداد برای یک مستند بلند برای نت فلیکس هم بسته است.

شبکه شوتایم برای سال ۲۰۱۶یک برنامه با عنوان «میلیاردها» را هم با تمرکز بر وال استریت در دست تهیه دارد.

به نظر می رسد موضوع های جنایی بیش از همیشه مورد توجه قرار گرفته و پس از جانی دپ در فیلم «عشای ربانی سیاه» حالا باید شاهد حضور دی کاپریو در نقش یک ماجرای گانگستری جنایی بود.

این در حالی است که سریال «سوپرانو» نیز درباره مافیا با اقبال زیادی روبه رو شد.