image 13950313192 brie larson

به گزارش مووی مگ به نقل از آی سینما، بری لارسن بازیگر نقش مادر در فیلم تحسین‌شده «اتاق» که جایزه اسکار بهترین بازیگر سال 2016 را از آن خود کرد، حالا به زودی در نقش «کاپیتان مارول» یکی از محبوب‌ترین ابرقهرمانان زن مجموعه کتاب‌های مصور مارول جلوی دوربین می‌رود. کارگردان این پروژه سینمایی هنوز مشخص نشده، اما به گفته سازندگان بازیگر 26 ساله امریکایی اولین گزینه‌شان برای بازی در نقش یادشده است.

ورایتی به نقل از منابع موثق گزارش داده لارسن که سال گذشته با فیلم مستقل «اتاق» به کارگردانی لنی آبراهامسن فیلمساز ایرلندی به شهرت رسید و خیلی زود جایزه اسکار بهترین بازیگر را به دست آورد، این روزها مشغول مذاکره با سازندگان فیلم ابرقهرمانی «کاپیتان مارول» است.

این پروژه سینمایی، داستانی کاملا جداگانه را با اقتباس از سری کتاب‌های کمیک مارول به تصویر می‌کشد و قرار نیست به عنوان دنباله هیچ یک از فیلم‌های قبلی این استودیو روی پرده برود. «کاپیتان مارول» به عنوان یکی از محبوب‌ترین ابرقهرمانان زن مارول شناخته می‌شود و بازیگر بااستعداد امریکایی اولین گزینه سازندگان برای ایفای نقش این شخصیت پرطرفدار است.

روابط عمومی استودیوی مارول هنوز رسما در این‌باره اظهارنظر نکرده و کارگردان پروژه هم مشخض نشده است.

در حال حاضر، مگ لوفاو - فیلمنامه‌نویس انیمیشن برنده اسکار «پشت‌ورو» - و نیکول پرلمان مشغول نگارش سناریوی این پروژه هستند. خط اصلی داستان ماجرای کارول دنورس یک خلبان نیروی هوایی را دنبال می‌کند که در جریان سانحه‌ای دی‌ان‌ای او با یک موجود فرازمینی و بیگانه ترکیب می‌شود. این اتفاق سبب می‌شود کارول به قدرت‌های ماورایی دست پیدا کند.

لارسن 26 ساله از آغاز فعالیت حرفه‌ای خود هم دست به انتخاب پروژه‌های پرهزینه‌ زده و هم در فیلم‌های فاخر و مستقلی مانند «اتاق» یا «قلعه شیشه‌ای» که این روزها در حال فیلمبرداری است، حضور یافته است.