همزمان با پایان یافتن مراحل فیلمبرداری «خشم تایتان‌ها»، مسئولان سازنده این فیلم سینمایی پوستر تبلیغاتی این پروژه را منتشر کردند.651981981

مسئولان شرکت های فیلمسازی «لجندری پیکچرز» و «برادران وارنر» که به طور مشترک مسئولیت ساخت و اکران قسمت دوم مجموعه فیلم های اکشن فانتزی «نبرد تایتان‌ها» (Clash of the Titans) را برعهده دارند، روز گذشته پوستر تبلیغاتی قسمت دوم این آثار دنباله‌دار به نام «خشم تایتان‌ها» (Wrath of the Titans) را منتشر کردند.

بنابر گزارش پایگاه اطلاع رسانی هالیوود ریپورتر، جاناتان لیبسمن کارگردان «خشم تایتان‌ها» است و دن مازیو و دیوید جانسون نیز به طور مشترک فیلمنامه این فیلم سینمایی را نوشته اند.

همچنین سم ورثینگتون، لیام نیسون، رالف فینس و دنی هاستون که پیش از این در قسمت اول این مجموعه فیلم های اکشن فانتزی بازی کرده اند نیز در قسمت دوم این فیلم اکشن جلوی دوربین رفته اند.

باسیل ایانیک و پولی جانسون؛ تهیه کنندگان «نبرد تایتان‌ها»، در فیلم سینمایی «خشم تایتان‌ها» نیز به عنوان تهیه کننده فعالیت می کنند.

کارگردانی «نبرد تایتان‌ها» را لوییس لتریر برعهده داشت و این فیلم سینمایی با اکران در سال 2010 میلادی توانست مجموع فروشی برابر با 493 میلیون دلار را در سراسر دنیا برای خود رقم بزند.

فیلم سینمایی «خشم تایتان‌ها» که به تازگی مراحل فیلمبرداری آن به پایان رسیده است نیز در تاریخ 30 مارس 2012 میلادی روی پرده سینماهای آمریکای شمالی و سایر کشورهای جهان می رود.

منبع : سینما پرس

ذره بین : امیدوارم این یکی دیگه قسمت سه بعدی اش با چشم تماشاگر کاری نداشته باشه!

به جمع طرفداران مووی مگ در فیس بوک بپیوندید