540843 5513

Zarinدر هفته ای که گذشت سرکار خانم مریل استریپ نامه ای به تک تک اعضای کنگره آمریکا نوشت.

وی در متن این نامه نوشته:« این نامه را نوشته ام تا از شما بخواهم برای تساوی به پا خیزید. برای مادرتان، برای دخترتان، برای خواهرتان، برای همسرتان یا برای خودتان. با حمایت فعال از اصلاح تساوی حقوق (این کار را انجام دهید.)»

استریپ به همراه نامه اش پاکتی حاوی کتاب «تساوی یعنی تساوی» نوشته جسیکا نورث را هم برای همه اعضا فرستاده بود.

ما هم اینجا ضمن حمایت از حرکت درست و حسابی خانم استریپ، به دلیل آنچه که « تلاش برای برابری حقوق زن و مرد توسط خانم اسکاری » می نامیم، لوح زرینی را به مریل استریپ تقدیم می کنیم و امیدواریم که در راهی که پیش گرفته موفق باشد و دست از سر اسکار هم بردارد کم کم!

15 6 26 131945im2py

Zarinدر هفته ای که گذشت مرضیه برومند در کنار مهناز افشار قرار گرفت و علاوه بر عذرخواهی بابت صحبت های قبلی اش، گفت : « الان مهناز افشار بچه‌دار شده است. من برای او و دخترش آرزوی خوشبختی و سلامتی می‌کنم. به هر حال یک بچه به دنیا آمده است و همه ما باید دعای خیرمان بدرقه راه این کودک باشد.»

برومند در مورد صحبت های قبلی اش هم گفت : « چند روز بعد از آن ماجرا در نشست دیگر در حضور خبرنگاران از مهناز افشار عذرخواهی کردم و نمی‌دانم چرا دیواری کوتاه‌تر از ایشان پیدا نکرده بودم اما این مساله آنقدر که صحبت‌های قبلی‌ام بازتاب داشت، انعکاس نداشت. » مرضیه برومند قبلا در انتقاد به وضعیت بودجه تئاتر کشور گفته بود : « متاسفم بودجه تئاتر مملکت، نصف پشت قباله فلان خانم بازیگر است که زن یک مرد سیاسی شده است! :

از این رو، به دلیل آنچه که « شهامت عذرخواهی بدون پیچاندن موضوع» می نامیم، لوح زرینی را به سرکار خانم برومند بابت صراحت کلام همیشگی شان تقدیم می کنیم و امیدواریم که همیشه سالم و تندرست باشند و « شهر موش ها » بسازند!

15 6 23 221525amber hea558

68466تنها تمشک زرین این هفته را تقدیم جانی دپ و بانویش سرکار خانم امبر هِرد می کنیم که با هواپیمای شخصی شان بلند شده اند رفته اند استرالیا و کلی دردسر برای خودشان درست کرده اند.

داستان از این قرار هست که این دو به همراه سگشان، بلند می شوند می روند استرالیا اما ظاهرا اونجا یه سری قوانین سخت گیرانه ای در مورد ورود سگ ها داره که این دو اونها رو رعایت نکردن و دولت استرالیا هم کلی توبیخشون کرده. حالا هم امبر هِرد مصاحبه کرده گفته ما دیگه پامون رو استرالیا نمیزاریم از بس که شما الکی این قضیه رو بزرگ کردید که معروف بشید!

از این رو به دلیل آنچه که « بی قانونی توسط ستاره سینما جماعت » می نامیم، تمشک زرینی را به جانی دپ و نامزدش و هواپیمای شخصی شان تقدیم می کنیم که به قوانین یک کشور ( حالا هرچی که هست ) گفته اند « برو بابا » و کلی هم تازه طلبکارن که نمیاییم اونورا تا دلتون بسوزه!

 

ذره بین            

* شما می توانید گزینه های " لوح زرین بگیر یا تمشک بگیر" سینمایی یا تلویزیونی تان را به ما معرفی کنید تا آنها را در همین بخش معرفی کرده و جوایزشان را تقدیمشان کنیم!

این مطلب بصورت اختصاصی برای سایت " مووی مگ " به نگارش درآمده و برداشت از آن جز با ذکر دقیق منبع و اشاره به سایت مووی مگ، ممنوع بوده و شامل پیگیرد قانونی می شود.

به جامعه مجازی سایت مووی مگ بپیوندید و دوستان سینمایی جدید پیدا کنید!