g5h34amei244de

Zarinدر هفته ای که گذشت، جورج کلونی که تازگیا پدر هم شده و کبک اش خروس میخونه، اعلام کرد که با کمک بر و بچه های گوگل و اچ پی ، قرار هست هفت مدرسه در لبنان افتتاح کنه تا کودکان آواره سوری به جای سرگردانی و بزرگ شدن با مفهوم جنگ و خشونت، به مدرسه بروند و مثل یک انسان عادی تحصیل کنند. گفته شده که تعداد این کودکان سوری قرار است حدود 3 هزار نفر باشد.

این شد یه کار درست و حسابی و عملی. اینکه توی این شرایط بحرانی و فاجعه بار جنگ و داعش و تروریست، یکی پیدا شده که از سیاست جدا باشه و یقه شرکت های پرنفوذ رو هم بگیره و بیاره و بگه : « به درد بخورید!» یعنی اینکه باید یه لوح زرین به آقای کلونی بدیم دیگه!

از این رو، به دلیل آنچه که « جورج مدرسه ساز » می نامیم، لوح زرینی را به ایشان و همسر وکیل شان تقدیم می کنیم که دست در دست هم علاوه بر اینکه در سینما فعال هستند، فعالیت های خیرخواهانه شون رو هم دنبال می کنند.

17 7 27 234216photo 2017 07 2733 23 40 33 

 68466آقا در هفته ای که ما نبودیم، کلی اتفاق تمشک بگیر افتاد که اصلاً موندیم چطوری اینارو توی یه ستون جا بدیم! اما در یک تصمیم خردمندانه، گفتیم که بیاییم قضیه خانم نامداری رو یک پکیج کنیم و یک تمشک بجای چند تمشک اهدا کنیم!

داستان از این قراره که آزاده خانم نامداری به همراه همسر جان، بلند می شوند تشریف می برند سوئیس و از اونجا هم کلی تصویر با حجاب کامل مخابره می کنند. اما یکدفعه فردی که نمی دونیم کیه، از ایشون در یک پارک عمومی فیلم و عکسی تهیه می کنه که نشون میده خانم نامداری روم به دیوار در حال نوشیدن... هستند و حجابشون هم سرجاش نیست! حالا این فیلم که پخش شد، چند روز بعد ایشون پیام ویدئویی داد گفت که اونجا با محارمم بودم و یه لحظه باد اومد و برد روسریم رو!

کل قضیه یه طرف، دیگه به این بخشش نمیشه تمشک نداد و بی خیال شد. دِ آخه خواهر من، وسط پارک نشستی ملت توی تصاویر مشخصه که توریست هستند و دارن درخت و آسمان رو نگاه می کنند و میگن : « او مای گاد! ، دیس ایز سو بیتیفول! » بعد شما میگی با محارمم اونجا بودم؟! الان دیگه هرکی از پارک عمومی رد بشه محرم محسوب میشه؟! بابا به خدا ویدئو منتشر نمی کردید همه چیز بهتر می بود!

بهرحال، ما اینجا به دلیل آنچه که « بادهای ویرانگر سوئیسی  » می نامیم، تمشک زرینی را به سرکار خانم نامداری تقدیم می کنیم که اومد ابرو رو درست کنه زد چشم رو هم کور کرد! دیگه حالا یه اتفاقی افتاد شما به جای اینکه بیای یه واکنش منطقی نشون بدی، اومدی کلا زدید زیر همه چیز! خورشید هم شبا میاد بالا و ماه هم صبح ها طلوع میکنه!

 khoob ba114jelf4

68466در هفته ای که گذشت خبر رسید که نسخه قاچاق فیلم « خوب، بد، جلف » پیمان قاسم خانی خیلی شیک و مجلسی منتشر شده و ملت در حال دانلود آن هستند! وضعیت درباره انتشار نسخه های غیرقانونی در چند ماه اخیر به شدت نگران کننده شده. قبل از این فیلم هم نسخه قاچاق « گشت 2 » منتشر شده بود و به نظر میرسه که این رشته با این وضعیت، سر دراز دارد.

آقا ما اینجا از شما درخواست می کنیم که نسخه قاچاق رو دانلود نفرمائید و حقیقتاً پولی هم نیست ( از پول حجم مصرف اینترنت شما کمتر هست! ) تشریف ببرید نسخه سالم رو تهیه بفرمائید که این چرخ سینمای ایران بچرخه. حالا خارجی ها اینجا فیلماشون اکران نمیشه و بدبدختیه میدونم! اما خب داخلی ها رو دیگه رحم کنید خب!

از این رو، به دلیل آنچه که « سرقت اثر سینمایی » می نامیم، یک تمشک زرینی را به فرد یا افرادی که در انتشار این نسخه دخیل بوده اند تقدیم می کنیم و امیدواریم که دوستان هم تدابیر امنیتی بهتری بچینند تا فیلمشون یکدفعه نره تو لیست دانلود منیجر ملت!

 image 13960505846 785443451

68466آقا یه نمایشی در تهران در حال اجرا هست به اسم « اعتراف » که شهاب خان حسینی کارگردانی کرده و خودش و استاد نصیریان هم در اون بازی می کنند. نمایش هم خیلی خوب و خوشگل توی گیشه فروخته و قشنگ بلیت هاش هم سولد آت شده. اما اتفاق عجیب اینکه این وسط یه سری اومدن بلیت جایگاه نزدیک به صحنه خریداری کردن و حالا اومدن توی فضای مجازی دارن بلیت هاشون رو به قیمت یک میلیون تومان(!) می فروشن! زیر عنوان یک میلیون تومان هم نوشتند : « جایگاه روبروی بازی علی نصیریان و شهاب حسینی قرار داره و اون بنده های خدا هم با شما چشم تو چشم میشن و برید تا اخر عمر حالشو ببرید! »

آقا نکنید از این کارها! چیه آخه یک میلیون تومان پول بی زبون رو طلب می کنید واسه دیدن یک نمایش؟! خدا رو خوش میاد آخه؟ یه بنده خدایی هم که می خواد بره بشینه نمایش ببینه یا بازیگر مورد علاقه اش رو روی صحنه ببینه شما جاش رو تنگ کردی و بلیت ها رو قشنگ درو کردی که بازار سیاه راه بندازی ؟

بهرحال، ما اینجا به دلیل آنچه که « بازار سیاه راه انداختن برای دیدن یک نمایش » می نامیم، تمشک زرینی را به عزیزان یک میلیون تومانی تقدیم می کنیم که توی این وضعیت خراب مالی، برداشتن قضیه سرگردنه رو وسط تهران ییاده کردن!

 

ذره بین            

* شما می توانید گزینه های " لوح زرین بگیر یا تمشک بگیر"  سینمایی یا تلویزیونی تان را به ما معرفی کنید تا آنها را در همین بخش معرفی کرده و جوایزشان را تقدیمشان کنیم! 

این مطلب بصورت اختصاصی برای سایت " مووی مگ " به نگارش درآمده و برداشت از آن جز با ذکر دقیق منبع و اشاره به سایت مووی مگ، ممنوع بوده و شامل پیگرد قانونی می گردد.

به خانواده بزرگ جامعه مجازی مووی مگ بپیوندید