318173434 559

Zarinابن هفته اتفاق " لوح بگیری " رخ نداد و دلیل عمده اش این است که جام جهانی فوتبال آغاز شده و هیچ اتفاق جالبی در سینمای ایران و جهان رخ نداده که ما را وادار به اهدای لوح زرین کند! از این رو تنها لوح زرین این هفته را تقدیم جام جهانی فوتبال میکنیم که حسابی همه را سرکار گذاشته و هیجان دیدنش بیشتر از هر فیلم و سریالی است!

10356183 6542342349566

68466اولین تمشک زرین این هفته را تقدیم آن دسته از سینماگرانی می کنیم که تشریف برده اند برزیل! البته اشتباه نکنید، ما مخالف سفر به برزیل ( حال سینماگر یا غیرسینماگر ) و تشویق تیم ملی فوتبال کشورمان نیستیم و نخواهیم بود. اما این تمشک زرین صرفا به این دلیل به این عزیزان اهدا می شود که در روزهای اخیر بطور کامل صورت مسئله هزینه این سفر را پاک کرده اند و عنوان کرده اند که اسپانسر شخصی داشته اند و هزینه سفرشان از بیت المال تامین نشده است.

ضمن خسته نباشید به این عزیزان که خستگی سفر حسابی گریبانگیرشان شد، لازم می بینیم عنوان کنیم که قرار بر این بود که دیگر سینماگران نیز به شما عزیزان در این سفر ملحق شوند اما آنها در مصاحبه هایشان عنوان کرده اند که حاضر نیستند با پول مردم و بیت المال و کسانی که در سختی زندگی می کنند به برزیل سفر کنند و حال که شما عزیزان به برزیل مسافرت کرده اید عنوان می کنید که این سفر اسپانسر شخصی داشته !؟

ضمن آرزوی توفیق و روزگار خوش این عزیزان در برزیل ، تمشک زرین سایت مووی مگ را نه به جهت حضور در برزیل و حمایت از تیم ملی فوتبال کشورمان، بلکه به دلیل پاک کردن صورت مسئله و اظهارات خلاف واقع تقدیم می کنیم به این عزیزان کشورمان و امیدواریم که در برزیل بتوانند حمایت قاطع خودشان را از تیم ملی بجا بیاورند.

232mahn23

68466دومین تمشک زرین هفته را تقدیم آن دسته از عزیزان بیکاری میکنیم که خبر ازدواج خانم مهناز افشار را شنیدند و عنوان کردند خانم افشار با فردی ازدواج کرده که 10 سال از خودش کوچکتر هست. اما چند روز بعد خانم افشار در مصاحبه ای بطور کامل این شایعه را رد کرد و عنوان کرد که من با فردی که همسن و سال خودم هست ازدواج کرده ام و آن فرد که ده سال از من کوچکتر هست برادر شوهرم می باشد!

به همین دلیل دومین تمشک زرین هفته را به آن دسته عزیزان بیکاری که استاد مسلم شایعه پراکنی هستند تقدیم میکنیم و اینکه دیگه آرزو نمیکنیم که دست از این کارهاشون بردارند چراکه به نظر می رسد آرزوهایمان اثری ندارد!

 

ذره بین

این مطلب بصورت اختصاصی برای سایت " مووی مگ " به نگارش درآمده و برداشت از آن جز با ذکر دقیق منبع و اشاره به سایت مووی مگ، ممنوع بوده و شامل پیگیرد قانونی می شود.

به جامعه مجازی سایت مووی مگ بپیوندید و دوستان سینمایی جدید پیدا کنید!