3rr3knc333

از آغاز پیدایش سینما، دیالوگ ها و مونولوگ های معروفی به گفتگوی رایج مردم میان جهان اضافه شده که ارتباط مستقیمی با یک فیلم سینمایی خاص داشته اند. دیالوگ هایی ماندگار و قصار که در طول زمان حتی تبدیل به ضرب المثل شدند و در اذعان عمومی ماندگار شدند. اینبار در آزمون سینمایی سایت مووی مگ ، 15 دیالوگ مشهور فیلمهای تاریخ سینما را قرار داده ایم تا بتوانیم اطلاعات سینمایی تان را در این حوزه بسنجیم!

آیا فکر می کنید که به خوبی دیالوگ های ماندگار تاریخ سینما را می شناسید و قادر به حدس زدن فیلم مربوطه هستید ؟ پس بهتر هست تا آزمون سینمایی طراحی شده توسط مجموعه مووی مگ را در این مورد گذرانده تا از میزان اطلاعاتتان درباره دیالوگ های ماندگار تاریخ سینما مطلع شوید.

 

در بخش « آزمون سینمایی » وضعیت آزمون با سه رنگ تعیین شده است :

رنگ سبز : چنانچه در مقابل نام فیلم رنگ سبز به نمایش در آید بدین معناست که شما آزمون مورد نظر را با موفقیت پشت سر گذاشته اید و نمره قبولی را کسب کرده اید.

رنگ قرمز : چنانچه شما رنگ قرمز را در مقابل نام فیلم مورد نظرتان مشاهده نمائید، بدین معناست که شما در آزمون ، حد نصاب نمره لازم را کسب نکرده اید و به عبارت ساده تر، در این آزمون رد شده اید!

رنگ زرد : این رنگ نشانه این است که شما در این آزمون شرکت نکرده اید.

* نکته : برای استفاده از « آزمون سینمایی » شما باید در جامعه مجازی سایت مووی مگ ثبت نام کرده و سپس اقدام به گذراندن آزمون های سینمایی کنید. شما می توانید به راحتی و بصورت رایگان در این جامعه مجازی سینمایی ثبت نام کرده و علاوه بر پیوستن به دوستان سینمایی دیگر و شرکت در بحث های مختلف سینمایی، از امکانات بی نظیری که در این جامعه مجازی در نظر گرفته شده استفاده نمائید.

لطفا انتقادات و پیشنهادات ارزشمندتان را درباره « آزمون سینمایی » به اطلاع ما برسانید.

 

quiz3tt