74c8fcf70d675e0497ec9ea68923

نگهبانان کهکشان ( Guardians of the Galaxy ) یکی از پرفروش ترین و محبوب ترین فیلمهای اَبَرقهرمانی در سال 2014 بود که توانست تماشاگران بسیاری را به سینما بکشاند. اینبار در آزمون سینمایی مووی مگ تصمیم گرفته ایم تا آزمونی چهار گزینه ای درباره این فیلم طراحی کنیم تا اطلاعات شما درباره این اثر جذاب و تماشایی را بسنجیم!

 برای اینکه ثابت کنید یکی از طرفداران فیلم « نگهبانان کهکشان » هستید، آزمون طراحی شده را بگذرانید تا از این قضیه مطمئن شوید!

 

 

در بخش « آزمون سینمایی » وضعیت آزمون با سه رنگ تعیین شده است :

رنگ سبز : چنانچه در مقابل نام فیلم رنگ سبز به نمایش در آید بدین معناست که شما آزمون مورد نظر را با موفقیت پشت سر گذاشته اید و نمره قبولی را کسب کرده اید.

رنگ قرمز : چنانچه شما رنگ قرمز را در مقابل نام فیلم مورد نظرتان مشاهده نمائید، بدین معناست که شما در آزمون ، حد نصاب نمره لازم را کسب نکرده اید و به عبارت ساده تر، در این آزمون رد شده اید!

رنگ زرد : این رنگ نشانه این است که شما در این آزمون شرکت نکرده اید.

* نکته : برای استفاده از « آزمون سینمایی » شما باید در جامعه مجازی سایت مووی مگ ثبت نام کرده و سپس اقدام به گذراندن آزمون های سینمایی نمائید. شما می توانید به راحتی و بصورت رایگان در این جامعه مجازی سینمایی ثبت نام کرده و علاوه بر پیوستن به دوستان سینمایی دیگر و شرکت در بحث های مختلف سینمایی، از امکانات بی نظیری که در این جامعه مجازی در نظر گرفته شده استفاده نمائید.

برای دسترسی به بخش « آزمون سینمایی » از منوی بالای سایت بر روی بخش « مطالب » رفته و سپس به « آزمون سینمایی » وارد شوید یا بر روی آیکون انتهای این صفحه کلیک نمائید.

quiz3tt